Українська правда

"Піду вчитися макіяжу та куплю книжок українською": дружина Павліка розказала, що зробить після повернення в Київ

Тамара Кудрявченко — 27 квітня 2022, 13:10
Піду вчитися макіяжу та куплю книжок українською: дружина Павліка розказала, що зробить після повернення в Київ

Дружина співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова, як і багато українських переселенців, дуже хоче повернутися додому.

Катя, яка зараз перебуває разом із сином у сестри в Ізраїлі, мріє здійснити всіє свої плани, коли приїде назад у Київ.

Список того, що вона зробить у першу чергу, Реп’яхову оприлюднила в Instagram.


"Як тільки я повернусь до Києва, я зроблю ВСЕ, що планувала, але чогось завжди відкладала. Я куплю собі багато книг українською про брендінг та маркетинг. Я одразу піду на спорт. Я піду на майстер-класс "Макіяж для себе". Я поїду і просто погуляю центром свого міста", - перелічила Катя.

 
Блогерка не оформлювала статус біженки і наголошує, що незабаром повернеться в Україну 
фото з instagram

"Я зустрінуся с подружками. Я признаюсь в коханні вулиці, на який я живу. Я просто буду кататись на машині по Бажана (вулиця у Дарницькому районі – ред..) і слухати Романа Скорпіона. І згадувати, як я могла слухати того конченого Михайлова", - зізналася Репяхова.

"Я навіть проїдусь до Борисполя… я би хотіла заїхати до аеропорту…просто проїхати повз, але напевно туди поки що не можна… ❤. Я досі не вірю, що немає вже того життя… Я не можу до сих пір усвідомити, що в нас його варварськи відібрали… Мені так шкода, що в тій проклятій країні лежать мої кохані бабуся і дідусь… Невже я більше ніколи не поїду до них на могилу…", - обурилася дружина Віктора Павліка.

 
Катя з 10-місячним Михасиком уже місяць перебуває закордоном 

Нагадаємо, нещодавно Репяхова розказувала, що нове почала робити в Ізраїлі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мішеньці 10 місяців": дружина Павліка показала їхнього сина, який не любить "ладушкі". ФОТО

Віктор Павлік у розлуці з маленьким сином показав зворушливі кадри, заспівавши під гітару

Дружина Павліка з сином виїхала за кордон і повідомила, куди прямує

Павлік
Останні матеріали
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі Людини-павука. Фото
Лавсторі
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі "Людини-павука". Фото
Сімейне життя - це робота: Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Лавсторі
"Сімейне життя - це робота": Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової Білявки в законі
Селебріті
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової "Білявки в законі"
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
Селебріті
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала: дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
Селебріті
"І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала": дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Фешн
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Селебріті
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Jerry Heil в ефектній сукні й колготах у сіточку наробила кінематографічних фото на даху будівлі
Селебріті
Jerry Heil в ефектній сукні й колготах у сіточку наробила кінематографічних фото на даху будівлі
Більше матеріалів