"Рада, що немає дітей і сім'ї": Астаф'єва заявила, що нічого не боїться і готова вбивати

27 квітня 2022, 19:00

Співачка Даша Астаф'єва, яка з початку повномасштабної війни залишається в Києві і займається волонтерством, заявила про бажання навчитися стріляти.

У новому відео Даша розказала про ставлення до росіян та зізналася, що нічого не боїться і готова вбивати.

"Коли все почалося, то я, природно, як і всі люди почали збирати інформацію, як вчинити - поїхати чи залишитись. Перше, про що я пошкодувала, що я не маю зброї. І що я не навчилася професійніше стріляти. І перше, що я зроблю, коли закінчиться війна, я обов’язково куплю собі зброю", - сказала вона.

 
Даша залишилася в Україні і допомагає нашим захисникам

За словами співачки, вона готова вбивати тих, хто напав на Україну.

"Ті російські люди, які приходять до моєї країни, я не можу виправдати їхніх вчинків, не бачу жодної причини їхнього знаходження тут. Коли руйнують школи, вбивають дітей, бомбардують онкоцентри. Вони руйнують усе це. Таких людей я готова сама вбивати. Я готова захищати тих, хто не може захистити себе. Наразі я розумію, що, може, це й жорстоко, але я рада, що в мене немає дітей, немає сім'ї… Я залишаюся тут і нічого не боюся. Тому що страх за дітей - це найстрашніше", - зізналася Даша.

 
Астаф'єва заявила, що нічого не боїться і готова вбивати

"Те, що ми "братскіє народи" - це скоріше лише слова. Тому що навіть найадекватніші і найближчі мої друзі з Росії поводяться дуже дивно. Вони й досі кажуть: "Ну, ти думаєш, це не постановка, всі ці кадри? Думаєш, що їхніх батьків вбили?" Ну гаразд, дорослі можуть зіграти, а як зіграють діти, які залишилися без батьків? Як ви на це можете дивитися та ставити такі питання? Цинізм російських людей… Я б хотіла, щоб вони пройшлися тут спальними районами, які бомблять", - наголосила Астаф'єва.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dasha Astafieva (@da_astafieva)

Нагадаємо, раніше Даша розказала, як її змінила війна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ї*ать ти гніда: Астаф’єва вилаяла Тодоренко, яка влаштувала розбір гардеробу в день обстрілу пологового в Маріуполі

"Повертайтеся скоріше живими": Астаф'єва звернулася до захисників України у ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів