"Щоденний біль": MamaRika із чоловіком зізналися, як їм живеться в розлуці

27 квітня 2022, 20:50

Співачка MamaRika, яка разом із 8-місячним сином перебуває в Польщі, розказала, як переживає розлуку зі своїм чоловіком Сергієм.

В прямому ефірі програми "Ранок з Україною" MamaRika з коханим розповіли, як сумують і підтримують зв'язок один з одним.

"Справляємось важко, але, знаєте, тут іншого виходу немає. Не ми цього хочемо, так склались справи, так вийшло, що нам потрібно було розлучитись. Ми зідзвонюємось кожного вечора, ми дивимось один на одного. Це хоч щось", - розказала молода матуся.

 
MamaRika з Сергієм сумують один за одним і не можуть дочекатися зустрічі

За словами співачки, її чоловік Сергій зараз не показує емоцій, але періодично плаче.

"Син росте без нього. В нас вже вилізло 4 зуби, поки ми не бачили тата, він вже став в два рази довший, поміняв два розміри одягу, вже повзає, вже сидить. В нас стільки всього відбулося, і це все не на очах у Сергія, це найважче. Тому що, ну що може буде дорожчим за ці неоціненні миті, коли твоя дитина розвивається і пізнає щось нове в цьому світі", - зазначила MamaRika.

 
Подружжя виховує 8-місячного сина Давіда

"Ми ніколи цього не пробачимо, всі сім'ї роз'єднані. Це такий біль щоденний. Ми вже затерли екрани телефонів, тому що постійно на відеозв'язку. Це ніколи не передасть тих емоцій, які ми переживаємо кожного дня. Тому агресія внутрішня росте щоденно, злість... Стараємося її акумулювати в дії, стараємося не знищувати себе негативом, а трансформувати це в якусь допомогу", - розказала виконавиця.

"Ми скоро зустрінемося. Я планую приїхати додому в Україну. Тому ми вам покажемо наше возз'єднання", - зазначила співачка.

Нагадаємо, раніше MamaRika написала щемливе звернення від імені свого сина.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

MamaRika зізналася, що не може без коханого та хоче у Київ

"Страхи були надумані, а цінності – фейкові": Камінська возз’єдналася із дітьми та розповіла, як її змінила війна

Федишин показала, де ховається із дітьми від обстрілів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів