"Весь побут можна помістити в одну сумку": Цибульська розказала, як змінилося її життя під час війни

29 квітня 2022, 18:30

Співачка Оля Цибульська зізналася, що під час війни в неї, як і у всіх українців, змінилися цінності, і багато що стало неважливим. Тепер зірці хочеться жити одним днем, а побут "можна помістити в одну сумку".

Як вона зараз дає йому раду без підтримки батьків, помічниці по господарству та няні, і як говорить про війну з 7-річним сином, Оля розказала в інтерв'ю "Сегодня".

"Такі сьогоднішні реалії. Я, в силу постійної зайнятості, звикла в столиці до допомоги. В Ірпені батьки, що страхували завжди з Нестором, коли я на гастролях. Плюс у Нестора була няня. На додаток у мене – помічниця по господарству.Тепер всі обов’язки мої", - поділилася зірка, додавши, що дещо спихнула і на чоловіка.

 
Оля розказала, яким стало її повсякденне життя під час війни
фото з instagram цибульської

Із іншого боку, зазначила Оля, побутові справи відволікають її від постійного болю і страху. Малого Нестора артистка тепер бере з собою в робочі поїздки.

"Зранку – вчимось онлайн у школі, а потім – вперед по справах. Я дуже йому вдячна за терпіння. Такий графік складно осилити мені. Дитині ще складніше. Дуже хочеться, щоб скоріше настала перемога і закінчився брудний посуд", - заявила вона.

"Панічних закупок" та великих запасів продуктів Цибульська не робить. Обмежується мінімальним продуктовим кошиком.

"Мені, навпаки, з приходом війни хочеться жити одним днем – сьогоднішнім.І молитись про завтра", - пояснила вона.

 
Зірка хоче, щоби настала перемога та скінчився брудний посуд

"Сьогодні весь побут можна помістити в одну сумку. Виявилось, що піраміда Маслоу стала гіркою із найнеобхіднішого. Тепер для щастя достатньо життя. Найголовнішого", - наголосила Оля.

Артистка старається не відкладати нічого не потім та піклуватися про себе навіть у якихось дрібних речах.

"Був період, коли мити голову, фарбувати вії, посидіти в душі довше на 5 хвилин сприймалось страшним гріхом під час війни. Тепер навпаки. Я пробую шукати маленькі радощі. Від них світліше. Вчора купила запашний крем для рук. І рукавички для миття посуду", - поділилася Цибульська.

Нестора Оля намагається оберігати, але, водночас, із першого дня відверто говорить із ним про війну та каже правду.

 

"Він ночував в укриттях, ховається від повітряних тривог, знає про розстріляну з танків орками квартиру бабусі і дідуся в Ірпені, де могли загинути і вони. Знає про біду в Маріуполі, про діток, що гинуть від ворога і від голоду. Я хочу, щоб він пам‘ятав і передав своїм прапраправнукам: ніколи цим смердючим терористам нічого пробачати не можна", - наголосила вона.

Нагадаємо, племінниця Олі народилася під час обстрілів у Броварах.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Немита голова не допомагає": Цибульська закликала бути красивою у воєнні часи

"Те, що було домом": Цибульська показала зруйновану оселю батьків у Ірпені

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів