Зеленська у Good Morning Britain: Як нормальна людина, я плачу. Я відчуваю горе. Я відчуваю гнів

4 травня 2022, 18:50

Перша леді Олена Зеленська, яка не бачилася з чоловіком від першого дня війни, у інтерв'ю Good Morning Britain розповіла, що вона зараз відчуває, та запевнила, що непохитно вірить у ЗСУ.

Дружина Володимира Зеленського висловила подяку Великій Британії за підтримку України. Водночас, звертаючись до країн Заходу, вона закликала дати нам більше зброї, адже дитяче харчування непотрібне, якщо українське немовля гине від рук російських окупантів.

"Як нормальна людина, я плачу. Я відчуваю горе. Я відчуваю гнів. Гадаю, всі навколо мене почуваються так само - а що ще можна відчувати, коли ти бачиш убиту людину поруч із твоїм власним домом? Дитину на могилі її матері у власному дворі? Розстріляну машину з написом "Не стріляйте, діти"?", - поділилася Зеленська.

 
Олена Зеленська дала інтерв'ю Good Morning Britain
фото з instagram зеленської

"Знаєте, що ще, крім цих фактів звірств росіян, страшно? Дуже страшно до цього звикати. Трагедій уже так багато, що вони намагаються стати буденністю, як для тих жителів Маріуполя, яким доводиться ходити по воду повз тіла їхніх сусідів", - сказала вона.

Як вважає перша леді, всім потрібно щодня нагадувати собі, що звикати до такого ми не маємо права, доки б'ються наші серця.

Олена пригадала, коли востаннє бачила свого чоловіка Володимира.

"Ми бачилися 24-го лютого, рано-вранці, коли росія напала на нас. Чоловік і тато поцілував нас та пішов на роботу. Відтоді він живе там. Відтоді ми спілкуємося лише телефоном", - розповіла вона.

 
Щасливе фото з довоєнних часів...

Зеленська не сумнівається, що перемога буде за Україною.

"У соціальних мережах ходить приказка: "Вірю у Збройні сили України". Я вірю в Збройні сили України та українців, кожен із яких виконує свою роботу на своєму місці - рятує, піднімає економіку, відбудовує, розміновує... І я віритиму в закінчення війни, коли останній російський солдат піде з України", - наголосила перша леді.

Нагадаємо, Олена не приховує, що боїться за свого чоловіка та молиться щоразу, перш ніж йому зателефонувати.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Геть з України, москаль нєкрасівий": Зеленський, Кім та Арестович дали прочухана росіянам у кліпі Jerry Heil

Борис Джонсонюк: британський прем'єр полонив українські серденька і став героєм мемів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів