"Будемо любити дуже сильно": MamaRika розказала про мрію всиновити дитину

10 травня 2022, 16:30

Співачка MamaRika зізналася, що після повернення з-за кордону вона почувається безпечніше. Адже зараз поруч із нею її чоловік Сергій без якого вона була "ніби відірвано частину тіла".

Про свій психологічний стан, небажання повертатися в свою оселю під Гостомелем та плани щодо всиновлення дитини Настя говорила в інтерв'ю "Слава+".

Як розповіла артистка, зараз вони з Сергієм та маленьким сином Давідом перебувають у Чернівцях. Через деякий час родина планує їхати до Києва, а от до будинку під Гостомелем, звідки втекли на початку війни - навряд.

 
MamaRika не витримала і повернулася з Варшави до коханого
фото з instagram mamarika

"У мене вже цей будинок асоціюється зі страшними подіями, і я не знаю, як туди повертатися. Мені психологічно важко. Я не впевнена, що я почуватиму себе там комфортно, тому що ми все залишили в один день, ми три дні прожили в режимі ракет над головою, просто кинули все, за 15 хвилин зібралися і поїхали. І от у тому стані, в якому воно все було, воно стоїть усі ці місяці", - поділилася MamaRika.

Відтак співачка навіть рада, що перед війною інтуїція її не підвела, і вони з Сергієм не стали купувати власне житло, а мешкали в орендованому домі.

MamaRika зізналася, що за час війни в неї "з'їхала психіка", і вона думає про те, щоби звернутися до психолога.

"Я плачу, я кричу, я можу бити руками в стіни. Я вчора бахнула рукою", - розказала вона.

 
Співачка не впевнена, що зможе знову жити в будинку під Гостомелем

Коли ж усе налагодиться, вони з Сергієм планують здіснити свою мрію та всиновити дитину. Раніше вони збиралися "зробити ще одного бейбіка", а потім стати прийомними батьками. Через нинішні події пара, можливо, вчинить у іншому порядку. MamaRika та її чоловік уже думають над цим, але поки їх зупиняє те, що під час війни можливо лише взяти малечу під опіку.

"Я в будь-якому разі хочу допомогти як мінімум одній дитині і стати для неї мамою. Ми хочемо стати батьками - хоча би якщо одне життя ми зможемо згладити своєю присутністю, зняти цей стрес і дати дитині майбутнє. Ми впевнені в тому, що будемо хорошими батьками, тому що ми будемо любити дуже сильно. Фантастично віддавати себе повністю. Ми ще не розуміємо, як це правильно можна зробити, але це не має значення. Не має значення, яке в дитини минуле, ми все рівно це зробимо. Ми будемо дивитися по ситуації на той момент - чи це дитинка, яка постраждала від війни, чи це просто дитинка, яка зараз знаходиться вже в притулку", - сказала артистка.

 
Під час війни пара впевнилася в своєму бажанні всиновити дитину

"Ми хочемо всиновити повністю. Ми хочемо, щоби це було вже наше. Тому що, уяви собі, потім знайдуться батьки - і слава Богу, що вони знайдуться - а ти вже прикипів до цієї дитини. Я би хотіла вже повністю стати Всесвітом для цієї дитини, коли ми будемо її брати", - пояснила вона.

Нагадаємо, можливість усиновлення дитини, яка втратила батьків під час війни, розглядають і Катерина Осадча з Юрієм Горбуновим.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

MamaRika присвятила пісню українським матерям і показала ніжні кадри з сином. ВІДЕО

"Хочу більше ніколи не чути вибухів": MamaRika написала щемливе звернення від імені свого малюка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів