Макаревич про "обдурених" російських солдатів: Усе на совісті цих людей

31 травня 2022, 18:29

Музикант Андрій Макаревич заявив, що викреслює зі свого оточення людей, які підтримують війну росії проти України. Що до буцімто збитих із пантелику пропагандою російських військових, то артист наголошує: вони самі приймають рішення, виконувати їм злочинні накази або ні.

Про це Макаревич говорив у інтерв'ю "Настоящему времени".

Як зізнався виконавець, він не читає російських новин через незбагненну кількість брехні у них. А ще закрив коментарі у своєму Facebook.

"Поки не було воєнних дій, доки не гинули люди, я абсолютно припускав, що можуть бути різні погляди на одні і ті ж речі. Але коли це все раптом переросло у війну, а хтось кричить "Так і треба!", ось цю людину я закреслюю просто", - поділився він.


 
Макаревич не бажає спілкуватися з людьми, які підтримують війну проти України
фото з сайту "машины времени"

"Хто пише літеру Z – та пішов він у дупу", - наголосив Макаревич, який із цієї причини розірвав стосунки зі своїм другом дитинства.

Своїх колег, які роз'їжджають росією турами на підтримку "спецоперації", Андрій навіть не намагається їх зрозуміти.

"Навіщо мені їх розуміти? Навіщо мені. Їх. Розуміти. Мені нецікаво їх аналізувати", - пояснив він.

Нинішню ситуацію з поляризацією суспільства у росії під впливом потужної пропагандистської машини артист порівнює з часами Празької весни.

"Коли до Праги танки входили, схожа ситуація була. Я був, правда, ще молодий і не міг усебічно все оцінити, але, гадаю, що було багато схожого. Сьогодні гірше набагато. Але і те, що відбувається в Україні, набагато гірше ніж те, що було в Празі. За масштабами лиха", - зазначив він.

 
Музикант "чистить" своє оточення від тих, хто пише Z

Нещодавно Макаревич присвятив пісню "обдуреному" російському солдату. Але порад для такого солдата, який пішов убивати українців, у нього нема.

"Я не готовий давати поради. Мені здається, що в таких речах кожна людина свій вибір робить сама... З одного боку, він (солдат) давав присягу, з іншого боку, виконувати злочинні накази солдат не повинен. І це я розумію. Тому це все на совісті цих людей. Це їхнє рішення", - зізнався артист.

Про можливість свого повернення з Ізраїлю до росії Макаревич зараз не думає.

"Я чекаю розвитку подій, на які я, на жаль, не можу вплинути", - сказав він.

Нагадаємо, співачка Алла Пугачова, чий чоловік Максим Галкін відкрито засуджує війну, збирається повернутися до росію до осені.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Макаревич про доцільність мітингів у сучасній росії: Раніше треба було чухатися

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів