MamaRika розказала про проблеми зі здоров'ям та зізналася, що досі не може почати жити 

1 червня 2022, 12:50

Співачка MamaRika, яка не витримала довгої розлуки з чоловіком та повернулася з Польщі до України, зізналася, що вдома їй стало набагато легше психологічно.

Про проблеми зі здоров'ям, які загострилися під час війни, про "відкладене життя" і ставлення до "голубів миру", як-от Регіна Тодоренко, Анастасія говорила в програмі "Зірковий шлях".

"Мені здається, кожна жінка, кожна мама, яка зараз із дітьми виїхала і покинула свій дім, щоби захистити своє дитя і взагалі врятуватися - всі хочуть додому. Кожна з нас мріє повернутися на рідну землю, до сім'ї, це навіть не обговорюється", - підкреслила виконавиця.

 
Настя на початку травня воззєдналася зі своїм чоловіком Сєргєічем
фото з instagram mamarika

"Коли повертаєшся додому, рідна земля дає сил. Мені всі казали, що я крейзі, "хоча би почекай до 9-го травня", ніби після 10-го числа має бути спокійніше. Ні, я сказала, що я не витримаю, я приїхала... Попри повітряні тривоги, попри небезпеку, вдома добре, під крилом коханого добре, і я тут на своєму місці і нікуди їхати більше не хочу, тому що ми вдома. Так має бути", - поділилася вона.

Зі слів MamaRika, на початку війни через стрес у неї почало пропадати молоко.

"Такий був сильний рівень стресу, тваринний страх просто за життя дитини. Ти взагалі про себе не думаєш у ці моменти, ти хвилюєшся тільки за дитину. І оцей страх за дитину, він просто опановує все твоє тіло, розум, серце, ти повністю живеш в оціпенінні весь цей час", - пригадала вона.

Співачка консультувалася з лактологом та боролася за молоко, адже усвідомлювала, що в умовах війни від нього може в буквальному сенсі залежати життя немовляти.

"Я просто в якийсь момент спробувала себе опанувати, все стало на місце, і я годую далі", - розказала вона.

 
Давідові майже 10 місяців

Здоров'я самої Насті нині залишає бажати кращого.

"Дуже багато хронічних захворювань відновилося, в мене проблеми зі шлунком, я от зараз повністю обстежуюсь, тому що голова і шлунок - воно абсолютно повязано. Тобто я маю реальну проблему зараз зі здоров'ям на цьому грунті", - розказала вона.

Особистою драмою для MamaRika стало розчарування в людях, які живуть у росії та замовчують війну. Артистка вважає, що ці "голуби миру" своїм мовчанням коять страшний злочин.

"От, наприклад, Регіна Тодоренко. Люди, з якими я працюю, мої друзі стукалися їй в особисті повідомлення, в Telegram - вона блокувала, всіх блокувала просто. Тому що так людина намагалася ніби заткнути рота тим, хто пробував до неї достукатися, сказати "що ти робиш, схаменися, скажи як є, скажи правду". Вона йде на поводу в зони комфорту свого життя. Тому що вийти з зони комфорту - це ж страшно. Втратити роботу, втратити кошти, репутацію там, яку вона заробила. Це, мабуть, страшно", - зазначила вона.

 
Мовчання "голубів миру" - це злочин, вважає артистка

"В Регіни мама живе в селищі Котовського, це дуже близько до батьків Сєргєіча, буквально сусіднє село. І коли торговий центр підірвали, я можу собі уявити, який стрес пережила мама. І в принципі її мама який стрес переживає щодня. Тобто буквально її сім'я зараз у цьому знаходиться. І вона про це мовчить. Ну що можна сказати? Ну лише Бог суддя цій людині. Це при тому, що вона чекає дитину, вона зараз при надії. І мама синочка, і мама, яка чекає ще одну дитину, мовчить у той момент, як таке звірство відбувається з нашими дітьми тут, і кожна мама переживає жах тут. І вона про це мовчить. Як із цим можна спати? Як взагалі після цього на себе в дзеркало дивитися?", - обурилася Настя.

Співачка наголосила, що після перемоги українці в жодному разі не мають почати "глобально всіх пробачати". Особосто для неї буде складно стримуватися, щоби не "начистити морду" декому.

"Ми повинні пам'ятати, хто як себе проявив у найважчий час для України, для кожного з нас. Ми повинні пам'ятати своїх героїв, але і пам'ятати зрадників. Так повинно бути. Має бути чорне і біле, зараз немає півтонів, немає палітри кольорів", - сказала вона.

 

MamaRika зізналася, що досі не "відкладає життя на потім".

"Я одна з тих, хто до сьогодні не до кінця переключився на те, що треба починати жити. Тому що я зробила свій перший манікюр за 3,5 місяця буквально тиждень тому. Ну як манікюр - чистка просто звичайна.... Я взагалі забула, що таке приділити собі час. Відкладаю життя на потім. В мене є цей синдром відкладеного життя, на жаль. Я досі не вийшла з зони дискомфорту", - поділилася вона.

"Те, що в очах українських жінок є зараз, це те, що не сплутаєш ні з чим. Ти вже бачиш, хто, звідки ти, звідки вона. Мені здається, трішечки ми стали іншими. Цей погляд уже не зміниш. Можливо, блиску додасться з часом. Але ми тепер інші, на жаль. Наше життя розділилося на "до" та "після" 24-го лютого", - додала зірка.

Нагадаємо, MamaRika присвятила щемливу пісню всім матусям України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Неприємний сюрприз": MamaRika повернулася до Києва та показала будинок після 3 місяців відсутності

Дорофєєва та MamaRika згадали перший день війни і показали свої домашні "укриття". ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів