"Наш спільний родинний фронт": Осадча розказала, як разом із чоловіком допомагає синам переживати війну

7 червня 2022, 13:00

Телеведуча Катерина Осадча, яка на початку війни разом зі своїм чоловіком та дітьми поїхала на захід України, розказала, як повернулася додому, в Київ.

В інтерв'ю для KP.UA вона також розповіла, як допомагає синам подовжити дитинство, та чи змінилися її стосунки із коханим впродовж цього часу.

"З дому ми виїхали зранку 24 лютого, тому що живемо недалеко від військової частини. І коли виходили з будинку, я на нього подивилася і подумала: ми можемо ніколи сюди не повернутися. Але головне - лишитися живими", - згадала свої думки Осадча.

 
24-го лютого Катя зробила селфі, коли в паніці збиралася тікати з Києва
фото з instagram

За словами телеведучої, коли повернулися додому, все було так, як вони і залишали. Вижили абсолютно всі домашні квіти, які ніхто не поливав. І це було для них найбільшим здивуванням.

"Відчуття дому абсолютно ні з чим не можна порівняти. Це рідне, твоє. Наш дім цілий. На жаль, не всім так пощастило. Тому, з одного боку, це така внутрішня щемлива радість, що тобі є куди прийти, з іншого - ти одразу уявляєш, як тисячі людей не можуть повернутися додому, як вони збирають уламки своїх будівель", - розказала вона.

Осадча також розказала, як тримається і що наразі робить для своєї родини.

 
Горбунов і Осадча виховують двох синів: Івана та Данила (на знімку Іван). Також у Каті є старший син Ілля від першого шлюбу

"Коли є діти, особливо, коли їх двоє маленьких, ти маєш триматися всупереч усьому. Нам, дякуючи Богу, вдалося виїхати, поки Іван не встиг злякатися вибухів. Данило взагалі нічого ще не розуміє, росте собі, радіє кожному дню. Саме діти дають сили створювати для них те, чого їх намагається позбавити війна - їхнє дитинство: влаштовувати їм такий світ, де немає війни, болю, ховати від них сльози", - запевнила Катерина.

За словами телеведучої, вони з чоловіком намагаються зробити усе можливе, щоби якомога довше "зберегти" дитинство синів.

"Граємося з дітьми, вигадуємо якісь ігри, малюємо з Іваном дороги, по яких їздять машини, малюємо літаки. Іван захоплюється літаками. До речі, йому дуже сподобалися літаки з паперу... Слава Богу, у Івана в пам’яті немає жаху від літаків та вибухів, тому він їх не боїться.

 
Не зважаючи ні на що, телеведуча тримається заради своєї родини і вірить, що все буде добре

Данило потроху вже стає на ноги. У них дуже тісна дружба з Іваном. Данило дуже сумує, коли ми йдемо гуляти без нього на якийсь тривалий час", - розказала матуся.

Осадча також розповіла, що їхні з Горбуновим стосунки стали лише міцніше впродовж війни.

"Перші тижні ми навіть не обговорювали, що будемо робити. Просто розуміли, що потрібно допомагати, робити так, щоб діти були в безпеці, це стало нашим спільним родинним фронтом. Навіть не домовляючись, робили якісь речі, доповнюючи одне одного.

 
Катя та Юра разом вже понад 6 років. Одружилися закохані у 2017-му

Нас війна ще більше об’єднала, згуртувала і показала, що тільки разом ми зможемо зробити більше. Коли один стоїть за спиною іншого - це найголовніше. Недарма ж кажуть - і в біді, і в радості", - підсумувала Катя.

Нагадаємо, раніше телеведуча розказала про їхні з чоловіком післявоєнні плани та натякнула на поповнення в сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Горбунов про росіян: Це – нелюди. Між нами нема нічого спільного. ВІДЕО

Цілунок у плече та подяка за синів: Осадча та Горбунов зворушливо привітали один одного із річницею

"Це якийсь жахливий дисонанс": Осадча помилувалася квітучим Києвом. ФОТО

"Не розлучатися ніколи": Осадча показала зворушливе фото з Горбуновим

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів