Зірка "Школи" Василенко розповіла про заробіток еротикою та чому не повернеться в Україну

— Середа, 22 червня 2022, 11:25

23-річна актриса і модель, уродженка Дніпра Єлизавета Василенко, відома роллю у серіалі "Школа", на початку війни виїхала з росії, де робила кар'єру протягом останніх років.

В інтерв'ю програмі "Ходят слухи" Ліза розказала, чи планує повертатися на батьківщину, та чим заробляє собі на життя.

"Я розумію, що якщо поїду до України, то ніяк не зможу там себе реалізувати. Я розумію, що хоча наразі продовжується війна, я не зобов'язана надалі топити себе і свої мрії. Вони зникли, але я маю право на життя, як і всі ми.

Я співчуваю, але не залишаю себе. Поки батьки у безпеці, я дозволяю собі робити щось далі", - зазначила дівчина.

 
фото з instagram Василенко

Василенко також розказала, як змінилося її життя, коли вона перебувала у москві.

"Мої пріоритети кардинально змінилися, гроші замінили душу. Воно дуже швидко затягує, ти навіть не розумієш, в який момент вже мрієш не про те, про що мріяв день тому", - розказала вона.

За словами дівчини, наразі вона заробляє на платформі OnlyFans (сервіс без цензури, де творці публікують унікальний контент, а користувачі оформлюють передплату, щоби його переглянути - ред).

 
Ліза запевняє, що пішла заробляти еротикою лише для того, щоби допомогти українським військовим

"Це є близьким до мене стосовно контенту. Естетика, еротика, - це швидко. Я знала про існування цієї платформи ще з часів перебування у москві. З'явилася можливість зробити щось швидко, отримати за це гроші відправити їх туди, куди потрібно. Я не бачу нічого поганого в OnlyFans.

Чому я повинна отримувати купу засуджень, якщо я просто хотіла показати свої груди? Це моє тіло, і я роблю все, що забажаю", - наголосила акторка.

"Діапазон заробітку на цій платформі досить широкий. Наразі це єдине джерело заробітку для мене. Для мене дуже важливо піти далі, я не здаюся, хочу піти у кіноіндустрію, навчатися в Європі", - розповіла Василенко.

 
Як відомо, Єлизавета працювала моделлю з 14-ти років, і оголені фотосесії для неї не рідкість 

"На OnlyFans я вже протягом двох місяців. Заробила близько $20 тисяч за перший місяць, за наступний трохи менше. Близько $50-60 тисяч доларів зараз маю", - підрахувала вона.

Нагадаємо, раніше співачка Злата Огнєвіч висловила свою думку стосовно ініціативи українських дівчат, які продають свої інтимні фото на підтримку ЗСУ.


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів