Зірка "Школи" Василенко розповіла про заробіток еротикою та чому не повернеться в Україну

22 червня 2022, 11:25

23-річна актриса і модель, уродженка Дніпра Єлизавета Василенко, відома роллю у серіалі "Школа", на початку війни виїхала з росії, де робила кар'єру протягом останніх років.

В інтерв'ю програмі "Ходят слухи" Ліза розказала, чи планує повертатися на батьківщину, та чим заробляє собі на життя.

"Я розумію, що якщо поїду до України, то ніяк не зможу там себе реалізувати. Я розумію, що хоча наразі продовжується війна, я не зобов'язана надалі топити себе і свої мрії. Вони зникли, але я маю право на життя, як і всі ми.

Я співчуваю, але не залишаю себе. Поки батьки у безпеці, я дозволяю собі робити щось далі", - зазначила дівчина.

 
фото з instagram Василенко

Василенко також розказала, як змінилося її життя, коли вона перебувала у москві.

"Мої пріоритети кардинально змінилися, гроші замінили душу. Воно дуже швидко затягує, ти навіть не розумієш, в який момент вже мрієш не про те, про що мріяв день тому", - розказала вона.

За словами дівчини, наразі вона заробляє на платформі OnlyFans (сервіс без цензури, де творці публікують унікальний контент, а користувачі оформлюють передплату, щоби його переглянути - ред).

 
Ліза запевняє, що пішла заробляти еротикою лише для того, щоби допомогти українським військовим

"Це є близьким до мене стосовно контенту. Естетика, еротика, - це швидко. Я знала про існування цієї платформи ще з часів перебування у москві. З'явилася можливість зробити щось швидко, отримати за це гроші відправити їх туди, куди потрібно. Я не бачу нічого поганого в OnlyFans.

Чому я повинна отримувати купу засуджень, якщо я просто хотіла показати свої груди? Це моє тіло, і я роблю все, що забажаю", - наголосила акторка.

"Діапазон заробітку на цій платформі досить широкий. Наразі це єдине джерело заробітку для мене. Для мене дуже важливо піти далі, я не здаюся, хочу піти у кіноіндустрію, навчатися в Європі", - розповіла Василенко.

 
Як відомо, Єлизавета працювала моделлю з 14-ти років, і оголені фотосесії для неї не рідкість

"На OnlyFans я вже протягом двох місяців. Заробила близько $20 тисяч за перший місяць, за наступний трохи менше. Близько $50-60 тисяч доларів зараз маю", - підрахувала вона.

Нагадаємо, раніше співачка Злата Огнєвіч висловила свою думку стосовно ініціативи українських дівчат, які продають свої інтимні фото на підтримку ЗСУ.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів