"У мене було табу на такі стосунки": Матвєєва розповіла про молодшого на 20 років бойфренда та реакцію родини на нього

27 червня 2022, 11:10

Телеведуча Надія Матвєєва зізналася у нещодавньому інтерв’ю, що вже довгий час перебуває у стосунках із молодшим на 20 років чоловіком.

У шоу "Як ти?" на телеканалі СТБ Надія розповіла, як до її вибору поставилися син та мама, а також про те, як війна вплинула на стосунки із бойфрендом.

"Я спала, мене розбудив коханий. Сказав: "Почалося"... Ми живемо в тому районі де все чутно. Наступного ранку вже там падали гелікоптери… Я не почала плакати, це був... ступор. Я не могла повірити, що почалась війна… але я машинально продовжила робити ті справи, які робила зазвичай. Я пішла гуляти з собакою", – пригадала ведуча їхній із коханим ранок 24-го лютого.

 
Матвєєва двічі була заміжня. У ведучої є 29-річний син Владислав
фото intagram Надії Матвеєєвої

Телеведуча не приховує, що її мама та син не в захваті від цих відносин.

"Знайомство (з родиною ведучої – ред.) сталося до війни. Тоді це сприймалося нормально. А от коли зрозуміли, що ми будемо жити разом, то ставлення змінилося. І мама, і син не дуже сприймають. Мабуть, ця близкість, серйозність намірів… Я тепер не тільки їм належу", – сказала вона.

 
Раніше ведуча розповідала про евакуацію мами з Ірпеня

А от про своє знайомство із коханим Матвєєва згадує із посмішкою.

"Трішки більше ніж рік тому ми познайомилися… Я б і зараз тримала це у секреті. Він взагалі не публічна людина, не має ніякого відношення до телебачення. Нас познайомили спільні друзі… Вечірка невеличка була. Він не знав, хто я… Його нема в соціальних мережах", – розповіла Надія.

"Потім він подивився вдома (інформацію про неї – ред.) і написав мені: "Скільки років?"... Він був приємно шокований і, оскільки тоді не думав, що ми будемо разом, зробив мені такий комплімент. Я теж не могла подумати, що буду з цим чоловіком. Причина тому – різниця у віці… Молодший і не трошки. На 20 років", – сказала вона.

 

Матвієва зізнається, що раніше не могла уявити себе у таких стосунках, адже серйозна різниця у віці була для неї табуйованою.

"Я з цим табу жила… Я була переконана, що такі стосунки сенсу не мають… Це виклик життя. Мої стереотипи зруйновані життям", – відверто зізналася вона.

Телеведуча розповіла, що попри власні внутрішні заборони, вона зрозуміла, що це її людина.

"Відчула. Якби я цього не відчула, я б не стала порушувати свого табу. Я розумію, що цей чоловік молодший. Але він цікавий співрозмовник… Мені все подобалося. Потім ми час від часу переписувалися, почали зустрічатися… і, як то кажуть, пішло поїхало", – сказала вона.

 

Надія зізнається, що у коханого також є діти. А його мама вже знає про їхні стосунки.

"Коли він надіслав мамі наше фото, вона відповіла: "Схожа на Матвєєву". Я не знаю, як мама ставиться, але думаю пишається сином", – жартома говорить ведуча.

Надія не приховує, що вони з коханим мають серйозні плани на майбутнє.

"Я дійсно закохана, я люблю цього чоловіка… За час війни ми стали тільки ближчими, стосунки міцнішими", – сказала вона.

 

На питання інтерв'юєра, чи освідчився їй коханий, Матвєєва відповіла ствердно.

"Це було несподівано. Ми не домовлялися, що ми одружимось… В якийсь момент ми спілкувалися по відео... Я щось сказала, а він мені у відповідь: "А я хочу одружитися з тобою. Вийдеш за мене заміж?", – пригадала із посмішкою вона.

Телеведуча додала, що її обранець згодом хоче повторити ці слова, але вже із обручкою. Тому, фактично, чекає на ще одну пропозицію руки та серця.

Нагадаємо, Матвєєва незадовго до війни відпочивала на Мадейрі, де наробила чимало сексі-фото у купальнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

52-річна Надія Матвєєва на Кіпрі посвітила дівочою фігуркою в купальнику. ФОТО

"Довелося вмовляти її": Матвєєва розповіла, як її мама евакуювалася з Ірпеня

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів