Речник СБУ Дехтяренко розповів про особисте життя та ставлення до звання секс-символу

30 червня 2022, 18:10

Речник СБУ Артем Дехтяренко після початку війни поповнив ряди крашів українок. Однак, якщо про особисте життя Олексія Арестовича чи Віталія Кіма хоч інколи з’являється інформація, то про 31-річного посадовця відомо небагато.

Привідкрити завісу вдалося під час його інтерв’ю виданню "Главком".

 
В інтерв'ю Артем зізнався, що каблучка, яку він носить, це особлива для нього річ, але ніяк не свідчення сімейного статусу
фото facebook Артема Дехтяренко

Дехтяренко зізнався, що на статус секс-символу реагує спокійно.

"Якщо чесно, я особливо не звертаю на це уваги. Я не женуся за особистим піаром, не роздаю інтерв’ю направо і наліво. Я людина, яка звикла якісно виконувати свою роботу…

У повсякденній діяльності у мене багато менеджерських функцій… тому часу і бажання на особистий піар просто немає. Я не вважаю себе секс-символом, хоча інколи коментарі під публікаціями справді викликають посмішку", – сказав він.

 

Дехтяренко свій сімейний статус не приховує.

"Поки що мої серце і розум зайняті одним – роботою на перемогу України. Концентруємо усі зусилля на цьому", – сказав він.

Також в інтерв’ю Артем розповів, як йому вдається ладнати зі стресом.

 

"Особисто я відсіяв все зайве, що забирає час та емоційний ресурс. Залишилася лише робота – інших інтересів немає, та й часу на них немає. Час для себе буде після перемоги.

Якщо потрібна порада – знайдіть собі мету, те, заради чого вам хочеться жити. Розбийте її на маленькі кроки, аби регулярно відмічати, що ви не стоїте на місці і рухайтеся до вашої цілі", – розповів Дехтяренко.

Нагадаємо, нещодавно Віталій Кім розповів про свій головний недолік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мала, для тебе хоч орка з неба": Зеленський, Привид Києва та Арестович "привітали" українок з 8 березня

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів