"Мовчання буває дуже гучним": Подкопаєва зізналася, що зрада Лорак її вбила

1 липня 2022, 15:10

Гімнастка Лілія Подкопаєва пригадала свої емоції в той страшний день, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України.

Також спортсменка, яка більше не спілкується зі своєю кумою Ані Лорак, зізналася, яким ударом для неї стало мовчання співачки.

Про це Ліля говорила в інтерв'ю "Слава +".

 
Лілія пригадала, як почалася для неї війна
фото з instagram подкопаєвої

24-го лютого Подкопаєва перебувала у США.

"Мене почало трусити, я намагалася писати повідомлення всім, кого я знаю і не знаю, але мої пальці не могли на клавіші влучити, тому що в мене був такий тремор... Це була паніка і страх, і взагалі нерозуміння, як це може бути в 21-му столітті, коли ми всі якось жили, в нас були питання, але ми не розуміли, що може прийти війна, і що наші сусіди, наші "друзі" так звані зможуть це зробити", - поділилася вона.

Зі слів Лілії, повністю усвідомити та проговорити подумки те, що йде війна, вона змогла лише на 51-й день. Доти ж її мозок відмовлявся це сприймати.

"Напевно, те, що я не була в Україні, це сприймалося набагато страшніше і складніше, тому що ти відчуваєш якусь безпорадність", - зазначила вона.

 
Спортсменка довго не могла прийняти те, що відбувається

Подкопаєва навіть не намагалася зв'язатися з Лорак. Вона вважає, що мовчанням артистка красномовно висловила свою позицію.

"Я нічого їй не писала. Мені здається, що мовчання буває дуже чутним або гучним. Ані Ані Лорак, ані її представник не зробив ніякої заяви. Ніякої. Тому ми робимо висновки, що вона зробила те, що вона хотіла зробити. На жаль. Я все чекала, тому що кожен голос має значення. Кожен голос із такою кількістю фолловерів, прихильників - це такий щит, який треба було виставити. Тому що кожного дня вмирають діти, і ми як мами не можемо цього дозволити", - поділилася гімнастка.

"Багато хто з українців, які опинилися в 2014-му році в росії, не висловили ніяких думок, не сказали жодного слова. Я завжди намагалася виправдати, але на цей момент ніяких виправдань немає. Тому я не знаю. Я чекала, це для мене дуже болюча тема, тому що, звичайно, багато років дружби... Так, це моя краща подруга, це людина, на честь якої я назвала свою старшу доньку, і я, чесно кажучи, чекала, чекала до останнього, але коли минуло три місяці, і була повна тиша, то мене це вбило. Мене особисто це вбило", - зізналася вона.

 
Вчинок колишньої подруги просто вбив Подкопаєву

Зараз Подкопаєва займається зі вчителем української мови, оскільки прагне розмовляти правильно і красиво. А ще вона знає, що зробить після перемоги.

"Я дуже-дуже хочу обійняти українського воїна і сказати "ДЯКУЮ". Тому що завдяки нашим хлопцям і дівчатам, які боронять нашу країну, наші діти можуть спати. Відносно спокійно, все відносно. Я дуже хочу їх обійняти, я кожного дня обіймаю їх усім серцем", - ледь стримуючи сльози, сказала Ліля.

Нагадаємо, режисер Олег Бондарчук теж втратив Ані Лорак як подругу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Дуже хочеться начистити їм пику": Астаф’єва засудила Лорак і Тодоренко за мовчання. ВІДЕО

Лорак, Повалій, Седокова та Maruv: Осадча назвала зірок, які недостойні мати український паспорт

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів