Тарабарова зізналася, що не розуміє селфі з розбитими російськими танками, та пояснила, чому зберегла уламки мін зі свого двору

8 липня 2022, 13:30

Співачка TARABAROVA, яка незадовно до війни придбала омріяну оселю у Дмитрівці, що під Києвом, розказала, якою побачила її, повернувшись із заходу країни. Зі слів зірки, містечко зруйноване наполовину, але її дім, на щастя, вцілів.

Як переживають війну її маленькі діти, і яким є зараз емоційний стан її самої, артистка розповіла в "Ранку з Україною".

Зі слів Світлани, вони з чоловіком, 3-річним сином та 1,5-річною донькою поїхали з дому вранці 25-го лютого. З собою взяли лише дитячі речі, виконавиця приїхала в Івано-Франківськ в одному-єдиному костюмі. Уберегти від стресу малюків зірковій мамі не вдалося.

 
Співачка вже повернулася до свого дому в Дмитрівці
фото з instagram тарабарової

"Чесно, я не хотіла Івану розповідати. Я думала, що він не буде звертати уваги на вибухи, але він все ж чув. Чув сирени в Франківську, чув декілька разів вибухи, і тепер голосних звуків він лякається. Він каже: "Що це за звук? Ховаємося?" Я кажу: "Ні, Іванчик, все добре, не ховаємося, це дядя робить ремонт поруч, дах свій залатовує", - поділилася вона.

"Тому що насправді в нас в містечку 66 будинків із 100 зруйновані з різним ступенем руйнації. Нам пощастило, в нас одноповерховий будинок, і нам якось не прилетіло. А поруч будинки - прилетіло і в дах, і, наприклад, зруйновано перший поверх, тобто багато. Ти гуляєш по містечку, ти бачиш зруйноване містечко майже наполовину. Два дитячих майданчики, я показувала відео, посічені уламочками", - розказала Світлана.

Уламками від мін було всіяне все подвіря навколо дому Тарабарової.

"Ми їх зібрали, хочемо зберегти як нагадування для наших дітей, для наших онуків, що росіянам довіряти не можна і прощати їх не можна", - пояснила вона.

 
Маленький Іван через війну став боятися гучних звуків

Після того, як Дмитрівку було звільнено від російської окупації, лишилося чимало розтрощеної техніки загарбників. Як висловилася зірка, зараз там "селфі-зона", але вона не розуміє ентузіазму людей, які приїздять туди заради таких фото.

"Я от жодного разу не захотіла сфоткатися з цим танком. Не знаю. Моторошно", - зізналася артистка.

Тарабарова відповіла на запитання, що вона відчуває зараз.

"Спустошення, знесилення, шалену образу. І, з іншого боку, якусь шалену надію. Я не знаю, як так може бути. Сил не вистачає зовсім. Перевтома шалена. Дуже важко жити, не знаючи, що буде завтра. Ми живемо на валізах. Ми зараз вдома, в Київській області, але я розумію, що може бути так, що треба буде знову зібратися і їхати у невідомість. Окей, ми поїдемо, головне, щоби всі були живі і наші захисники якомога скоріше, з найменшими втратами людськими вибороли для нас перемогу. Яку ми вже будемо цінувати кожен день і зрощувати любов до України в своїх дітях", - пообіцяла вона.

Також артистка зізналася, що її родина ще ніколи не переживала такої фінансової кризи, як зараз, адже концерти, в яких бере участь TARABAROVA - благодійні.

Нагадаємо, раніше Світлана розповідала про своїх рідних у окупованому Херсоні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Оrки, ра*исти, нелюди": Тарабарова з малим закликали називати "rасіян" їхніми іменами

"Перемога - це завжди дорога": Тарабарова записала мотивуючий сингл на підтримку України. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів