"У місті трапляються жахливі речі": Тарабарова розказала, як її батьки живуть у окупованому Херсоні. ВІДЕО

25 квітня 2022, 16:40

Уродженка Херсона, співачка Світлана Тарабарова на початку війни разом зі своїм чоловіком та дітьми виїхала з Києва на захід України.

В інтерв'ю програмі "Розмова" Тарабарова розказала, як поїхала до Івано-Франківська та що переживають її батьки в рідному місті.

"Їхали ми 34 години. Не знали куди. Якось пощастило через друзів, нас прихистили знайомі люди, які зараз вже стали рідними", - повідомила вона.

 
Тарабарова разом з дітьми виїхала на захід України

"Я не змогла виїхати (з України - ред). Тут я можу підтримувати бойовий дух. Наприклад, на тиждень десь 5-6 концертів для військових ми маємо. Просто я не показую це у соцмережах, тому що, по-перше, не можна показувати обличчя, по-друге, ну навіщо? Ти вже потрібен, ти вдома. І це відчуття, воно неймовірне", - розказала співачка.

 
Світлана не хоче залишати свій дім, Україну

Тарабарова також розповіла, що її батько не може виїхати з Херсона через хворобу, а рідні не можуть його покидати. Тому вони залишаються у місті.

"Зв’язок є. Українського телебачення немає вже близько місяця. Роздавали гуманітарку, але спочатку люди її не брали, але місто повністю заблоковано. Аптеки майже не працюють. У різних чатах перепродають ліки. Так, моя сестра знайшла потрібні для тата ліки", - розказала Тарабарова.

"Батько в мене хворіє, тому моя родина не змогла виїхати. Сестра не хоче кидати батьків, а він не може виїхати. Там таке вже ком'юніті, їх вже не зламати. Горе, окупація об'єднали їх. Звісно, мені їх шкода. Сестра постійно чує вибухи. У місті трапляються дуже жахливі речі. Орки викрадають людей прямо з квартир... В будь-який момент відкривається квартира, вламуються з автоматом і тебе забирають", - повідомила артистка.

 
Тарабарова дуже хвилюється за своїх батьків, які залишилися в окупованому Херсоні

За словами Світлани, Херсон неодмінно вистоїть.

Виконавиця також зізналася, що має відчуття провини через те, що наразі перебуває у відносній безпеці.

"В мене було величезне відчуття провини. Моя сім'я під обстрілами, а я тут. На жаль, я й досі не справилася з цим, але вже менше. Я потрібна своїм дітям. Я мама, мій фронт - мої діти. Ментальне здоров'я, якщо немає ніякої фізичної безпеки. Я маю посміхатися, я маю гратися з ними, я маю їм казати "доброго ранку", навіть якщо для мільйонів людей він сьогодні не добрий. В них все життя попереду. Треба боротися за це життя", - порадила Світлана українським матусям.

Нагадаємо, нещодавно співачка розказала, як потрапила до лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Оrки, ра*исти, нелюди": Тарабарова з малим закликали називати "rасіян" їхніми іменами

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів