"Треба позбутися комплексу меншовартості": Полякова про залежність українського шоубізу від москви та майбутні стосунки з росіянами

18 липня 2022, 16:10

Співачка Оля Полякова, яка нещодавно повернулася в Україну, розповіла про своє ставлення до заборони російськомовної музики.

В інтерв'ю програмі "Факти", зокрема, артистка також озвучила думку, мовляв, всі представники українського шоубізнесу були в залежності від росії.

"Ні для кого не секрет, що до 2014-го всі наші зірки хотіли стати зірками там, в росії. Бо тільки так можна було потім повернутися в Україну і збирати тут концерти, зали, їздити на корпоративи. Тільки так…

Навіть ті зірки, які тут, зараз патріотичні, у них все одно був період росії, період москви. Так сталося, в нас не було бізнесу, свого ринку… І я свої кокошники, свої шльопки, свій "рашн стайл" робила не для українського ринку взагалі.


Не для України, а для росії… І в мене був би там успіх, величезний успіх, якби я після 2014-го року не прийняла рішення більше не їздити, не зняла той кокошник і не одягла б на голову корону… Але до 2014-го року весь шоузбізнес хотів туди", – вважає Полякова.

 
Про свій період "в росії" Оля шкодує
фото Instagram Олі Полякової

Зірка не приховує, що своїх старих хітів їй шкода. Однак, співачка обіцяє, що і нові українськомовні теж не змусять себе довго чекати.

"Мені дуже шкода моїх пісень, бо їх люблять люди. Розумієте, люди хочуть ходити на хіти. Але треба буде почекати, поки мої українськомовні пісні стануть хітами. І повністю замінять мій репертуар. Я розумію, що це необхідно. І це необхідність… Коли тепер є заборона на російські пісні, я абсолютно впевнена, що це гарний шанс зробити ще й різну українськомовну музику. Розвивати тут свій рок, свій реп… Я абсолютно спокійно до цього ставлюся", – сказала вона.

 
Співачка впевнена, що Україну чекає прекрасне майбутнє після перемоги

Полякова переконана, що нема сенсу більше озиратися на російський шоубізнес. Ба більше, виконавиця впевнена, що і соціальні зв’язки теж треба розірвати. Мовляв, ніякого пробачення бути не може, особливо тим, хто цього й не просить.

"Нам треба перестати взагалі туди дивитись… Нам треба позбутися, як того їба*утого сусіда, велику стіну. Кого там пробачати? Хтось просив побачення?.. Нам треба закритися і більше ніколи не бачити, що там робиться. Розвивати свою культуру...

Я не знаю, ну як можна бачити, як твій сусід у крові лежить, як можна закривати очі? Що це – люди без душі, без очей, без совісті? Чи це боягузи, які так бояться за свої шкури, що нічого не говорять?... Я думаю (пропаганда – ред.) діє на тих, хто хоче аби за них приймали рішення, кого і так все влаштовує. Бо якщо подумати логічно, відкрити очі… гинуть діти, люди цивільні… І ти просто продовжуєш жити далі?

Вони хочуть жити своїм життям, бо якщо ти дивишся і бачиш, то треба щось робити. Тому вони не хочуть, суки, цього бачити", – сказала Оля.

 

Полякова розповіла, що якби вона знала, що буде війна, у далекому минулому вона б не прагнула стати зіркою в росії, як це було до 2014-го року.

"Не хотіла б бути зіркою в рашці. І взагалі, цей комплекс меншовартості, його треба прибирати. Не треба нас ні з ким порівнювати. Треба робити своє...

Зміна, яку я бачу в собі, і яка мені не подобається, вона тимчасова. З мене вийшла оця така захопленість світом. Я дуже емоційна людина, я захоплююсь всім, музикою, погодою, їжею всім. А зараз, дивлячись на свої інтерв’ю, свої коментарі… деякі прям так і пишуть "З Полякової висмоктали життя". Я сподіваюся, це ненадовго", – сказала зірка.

Нагадаємо, нещодавно Полякова разом з Барських виступила у київському метро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"До 2014-го я нічого не робила для України": Полякова про відмову від "шльопок на експорт" та спробу вивезти чоловіка за кордон під час війни

"Не розганяйте гімно на вентилятор": Полякова пояснила, як її чоловік виїхав за кордон

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів