"До 2014-го я нічого не робила для України": Полякова про відмову від "шльопок на експорт" та спробу вивезти чоловіка за кордон під час війни

11 липня 2022, 13:00

Співачка Оля Полякова відповіла на закиди відносно того, що своїм довоєнним репертуаром вона "нав'язувала російську культуру" в Україні.

А ще зірка розповіла, як почувається, повернувшись додому після кількох місяців, проведених за кордоном.

Про це Оля говорила в "Ранку з Україною", зізнавшись, що зробила відчайдушну, але невдалу спробу вивезти чоловіка з України.

"Я ніколи не розлучалася з чоловіком так надовго, і, якщо чесно, навіть якось страшно було. Хотілося дуже їхати і бачитися, але не розумієш: "Боже, як?.." За цей час і стрес, і зовсім другий побут, і друга країна, і цей побут не налагоджений. Я все тягла на собі і їздила по всьому світі, а як приїжджала, закатувала рукави і прала, прасувала, прибирала, тому що двоє дітей. І такий для мене це був, якщо чесно, складний період. І коли я приїхала додому, то мене чоловік дуже оточив турботою. І я, звісно, коли приїхала, подивилася на це все і кажу: "Нащо мені та Європа? Вдома мені краще за все!", - поділилася Полякова.


 
Після повернення Оля встигла виступити в київському метро, а потім заспівала для наших захисників
фото з instagram полякової

Як зізналася виконавиця, спочатку вона "трішки підтрушувалася", але буквально на наступний день після повернення до України їй стало спокійніше, ніж було в закордоні. А занурившись у звичну творчу рутину, вона відчула, ніби все знову так, як було до війни.

Додому з Олею приїхала лише молодша дочка Аліса. Старша, Марія, лишилася у Франції, бо саме мала складати ЗНО у Марселі.

"Аліса сказала, що якщо я її не візьму, вона мені ніколи не вибачить. І я ще дуже смикалася, тому що з дитиною їхала. Але коли вона прибігла до себе туди до своїх котів, у яких вона пологи приймала - це ж її діти, вона ж у нас мати, а я бабця котяча - це прекрасно, дитині дуже добре, вдома дуже добре", - розповіла Полякова.

Чоловік же артистки, Вадим, за час розлуки скучив навіть за жінчиними прочуханами.

"Сказав, що скучав за всім. Була така дивна ситуація: ми ж італійська пара, і через деякий час, може, через годину ми вже щось сперечалися і сварилися. Він каже: "Боже, як я за цим скучив! Як я скучив за цими сварками! Ніхто мене не лаяв, ніхто не кричав, а я хотів, щоби до мене хтось заговорив хоч", - пояснила вона.

 
Вадим із донькою Машею. До слова, як розказала Полякова, в британському виші дівчина отримає не лише музичну спеціальність, а і стане дипломованим піротехніком

До слова, Полякова чесно визнала, що коли виїжджала з України, то не втрималася від спокуси спробувати використати свій зірковий статус.

"Я вам розкажу, як ми їхали. Мій чоловік і не збирався виїжджати. Але ж ми коли підїхали до (кордону), ну, думаю, може, я якось зараз своєю зірковістю... Я підійшла, кажу: "Може, ви випустите мені чоловіка? В мене двоє дітей", плачу. Вона (прикордонниця) мене обійняла, гладить: "Прощайтеся". І ми попрощалися", - пригадала вона.

На запитання, чи планує вона, після заборони в Україні російськомовної музики, перекладати свої старі пісні, Оля відповіла, що ні, хоч їй і дуже шкода.

Зі слів Полякової, вона "зняла кокошника" ще в 2014-му році, щоправда, таки допрацювала у росії те, що мусила згідно контракту.

"У мене були вся шанси там стати суперзіркою. І коли мені зараз говорять про те, що "От, ви своїми піснями тут нам російську культуру нав'язували...", я вам скажу, дорогенькі мої: до 2014-го року я нічого не робила для України. Тому що тут не було ринку. І ви пам'ятаєте: всі зірки хотіли їхати в москву, було одне місце - москва, де можна було стати зіркою і заробляти гроші. Тому весь мій матеріал - кокошник, всі ті "шльопки", всі ті "люлі" - вони були на експорт, для того, щоби там стати зіркою. І коли в мене вже стало там виходити, сталася війна, і для мене це був дуже важкий вибір. Всі наші великі зірки до 2014-го року сталися там", - підкреслила Оля.

 
Більше жодних кокошників і шльопок

Як пригадала співачка, Філіп Кіркоров її "манив" продовжувати працювати в росії, але вона відмовилася.

"Я була непохитна, тому що я вісім місяців там пробула, і вже коли оце все почалося на Донбасі - я ж зі своєю правдою до всіх! В мене навіть бійка була з оператором. Бо цей придурок мені казав, що хтось там насілував якось бабушку епілептичну. А я просто підійшла до нього і просто його трусила. Це було там, у москві. І я приїхала в один день і кажу Міші (продюсеру): "Я більше не можу". І ми сіли, прийняли свідоме рішення розвивати шоубізнес тут. Ті зірки, які вирішили залишитися тут - вони і зробили шоубізнес", - наголосила вона.

На думку Полякової, російськомовну музику потрібно було заборонити ще в 2014-му, і зараз вона тим більше цілковито підтримує українізацію.

Нагадаємо, Олі соромно за те, наскільки вона помилялася в Кіркорові. Адже з 24-го лютого він не те що жодного разу не те що не висловився проти війни, а і не поцікавився, чи жива його колишня подруга та її рідні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Полякова попросила Зеленського дати Белоцерковській українське громадянство

"Не маємо цієї хімії": Єфросиніна та Полякова пояснили, чому поки не перейшли з російської на українську

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів