"Більшість неохайні, не дуже за собою слідкують": Ступка у США покритикував місцевих дівчат

19 липня 2022, 17:59

Актор Дмитро Ступка розповів, де його застала війна, що він поробляє в Америці та чим заробляє на життя. Також зірка повідомив, як просувається його розлучення з Поліною Логуновою і чи завоювала вже його серце якась американська дівчина.

Про це ішлося в його інтерв'ю "24 каналу".

Зі слів Дмитра, на 23-те лютого в нього був авіаквиток до України, але летів він із пересадкою. Коли з'явилися новини, що почалася війна, він саме прямував із Лос-Анджелеса до Стамбула.

 
Дмитро зараз в Америці
фото з instagram ступки

"Коли прилетів до Стамбула, то вже не міг летіти додому, небо було закрите", - поділився актор.

Кілька тижнів Ступка пробув у Туреччині, звідки вирушив до Польщі, а потім - уже з мамою та тіткою - до Німеччини та Італії.

"Згодом я зрозумів, що в Європі немає роботи. Мені сказали, що для продовження роботи актором маю вивчити польську мову. Не маю нічого проти поляків і їхньої мови, але розумів, що польською мовою розмовляють лише в Польщі, а я хочу бути ближче до своєї дитини. Порадився з батьками, з рідними й ми вирішили, що мені треба повертатися до Америки та бути ближче до доньки", - пояснив він.

Як висловився Дмитро, у США він "живе на валізах" та думає над поверненням в Україну.

"Вже всіма думками був вдома, скучив за всіма, за рідними, друзями, роботою, сценою, зйомками. Зараз всі проєкти заморожені, бо зараз не до цього. Що буде далі, поки не знаю. Я реально постійно на валізах", - сказав він.

Права на роботу в США Ступка не має.

 
В закордоні Ступка бере участь у благодійних концертах для допомоги Україні

"Можу займатися благодійністю, заробляю, проводячи майстер-класи з акторської майстерності для дітей. Займаюся з дітьми в онлайн-режимі. Якісь гроші мав вдома в Україні, мама привезла їх до Польщі й передала мені. З 9 вересня 2021 року я витрачаю те, що заробив до цього в Україні. Доходів у мене нема. Це все не дуже просто. Але є друзі, які можуть підтримати. Є майстер-класи з дітьми. Це поки що допомагає", - поділився він.

Як запевнив Дмитро, з Поліною Логуновою вони "добре дружать". Жінка не забороняє ексові бачитися з їхньою донькою Богданою.

"Єдине, все впирається в гроші. Долетіти з Маямі в Лос-Анджелес – це 5 годин і квитки коштують від 500 до 600 доларів. Якщо я маю нагоду або кошти дозволяють мені прилетіти, то звичайно, що я можу це зробити. Ніхто ніяк не забороняє, просто домовляюся заздалегідь", - зазначив він.

 
Богдані 5 років

Офіційно пара поки не розлучена, хоча Поліна вже встигла заручитися з іншим чоловіком.

"Документ про шлюб є в Поліни, а вона живе не в самому Лос-Анджелесі, там немає Міст Експрес. Зараз триває передача цього документу в Україну. Ми там все вирішили, немає ніяких претензій один до одного. Ми розлучимося та й все", - сказав Ступка.

Серце 35-річного актора поки вільне. І на це є кілька причин.

"Стосунків не було жодних. Тут, в Америці, складно з дівчатами. У них інший менталітет, не все так просто. Українські дівчата тут нарозхват, бо вони дуже красиві. І тут справді не вистачає красивих дівчат. Не знаю, чому так. Є красиві, безперечно, але більшість неохайні, не дуже за собою слідкують. Може це нормально, але тут все інше, не таке, як в нас. Та й у мене не така досконала англійська, щоб розмовляти на різні теми з кимось. Пройшло мало часу, щоб в мене з'явилися якісь стосунки. Я ще від попередніх не дуже відійшов", - зізнався Дмитро.

"Я вільний і поки що нема якогось сильного бажання починати нові стосунки. Як Бог дасть. Про одруження взагалі не думаю", - додав він.

Нагадаємо, на Великдень Дмитро Ступка показував свої розваги в Маямі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Думала, ти мудріше": Логунова пригрозила знищити Ступку через інтерв’ю про їхній розрив

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів