Маск відповів на закиди щодо роману з дружиною засновника Google. ОНОВЛЕНО

25 липня 2022, 10:30

Не встигли влягтися пристрасті через невідомих раніше дітей бізнесмена та винахідника Ілона Маска від його підлеглої, як він втрапив у новий амурний скандал.

Цього разу Маску приписують роман із дружиною свого близького друга, засновника Google Сергія Бріна Ніколь Шанахан, які наразі у процесі розлучення.

За інформацією The Wall Street Journal, Маск мав коротку інтрижку з дружиною Сергія. І саме через це Брін та Ніколь розійшлися.

 
Пристрасті довкола Ілона не вщухають
фото getty images

Водночас, сам Ілон повністю заперечує причетність до розриву друзів. У своєму Twitter він назвав такі припущення "хрінню".

"Повна хрінь. Сергій і я – хороші друзі. І ми були на вечірці вчора. Я бачився з Ніколь двічі за останні три роки. Обидва рази – в оточенні людей. Нічого романтичного", – написав Маск.

Згодом, у видання The New York Post з'явилося фото з тієї самої вечірки, про яку писав Маск у твіті. На знімку вони з Бріном гульбанять у компанії інших людей. Фото виданню надав сам Маск особисто.

"Знято дві години тому", – прокоментував Ілон знімок.

Маск також вкотре наголосив, що не має ніякого відношення до розлучення Бріна з дружиною.

"Я впевнений, Сергій та Ніколь підтвердять мої слова. Я говорив із ними обома про це. Вони запевнили, що ця історія йде не від них. Тому, напевно, це якийсь зіпсаваний телефон, у якому вже кілька ланцюжків", – сказав винахідник у коментарі The New York Post.

 
Маск заперечує причетність до розлучення друзів
фото з сайту New York post

До речі, шлюб Сергія та Ніколь тривав 4 роки. Пара побралася у 2018-му, того ж року у них народилася донька. Наразі Брін та Шанахан намагаються приховувати деталі розлучення. І навіть звернулися до приватного судді.

Нагадаємо, нещодавно батько Ілона Маска розповів, що має двох дітей від своєї падчерки. Чоловік не вважає це проблемою, він також не проти стати донором сперми, аби створити "нове покоління Ілонів".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Шер, Ілон Маск, Шарліз Терон та інші знамениті батьки, що мають дітей-трансгендерів

"Свободу соскам": Ілон Маск відповів на жарти щодо свого голого торсу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів