Мірзоян про мобілізацію чоловіків без досвіду: Ви своїм планом по повістках просто нищите країну

26 липня 2022, 11:15

Співак Арсен Мірзоян, який від початку війни займається волонтерством, переконаний, що зараз кожен має бути на тому місці, де він корисний. Призов же до війська чоловіків без досвіду він вважає знищенням країни.

Про це артист говорив у інтерв'ю "24 каналу".

"Ти обираєш, де ти будеш ефективніший і корисніший. Звісно, можна сидіти в окопі. А так воно й буде в учебці. Без підготовки не вийде, а на підготовку треба немалий час. Це я про себе кажу. У мене такий військовий досвід, що я вам точно кажу, що я б сидів в окопі. А хотілося б навчитися чомусь. Не знаю, куди б мене випустили", - зізнався він.

 
Арсен упевнений, що як волонтер він приносить зараз більше користі, ніж якби був у окопі
фото з instagram мірзояна

"У перші дні я був зі зброєю руках у Києві, я нікуди не дівся. І я вам чесно скажу, якби щось трапилося в Запоріжжі, я б примчав у Запоріжжя. Це моє рідне місто. Я буду воювати на території, яку я знаю. Коли ворог на порозі, досвід уже нецікавий нікому, є обов'язок!", - наголосив він.

Мірзоян категорично не схвалює роздачу повісток всім чоловікам підряд.

"Знаю, як командири ставляться до тих, хто виконує план по повісткам з військоматів. Коли привозять сотню пацанів, не готових ні до чого. Ну ні до чого! Друзі, ми всі розуміємо, що ми прагнемо захищати свою Батьківщину, але ви реально привезли сто трупів. Ці сто людей завтра загинуть. І ви своїм планом по повістках просто нищите країну", - обурився виконавець.

"Ви п*дараси – отак би я сказав тим чувакам, які везуть пацанів без розбору, які, бл*ть, вручають повістки всім наліво-направо. Оце все що везеться... є непотріб, є без досвіду, є хлопці, які або будуть заважати там на фронті, реально будуть заважати, будуть баластом", - пояснив Арсен.

Водночас Мірзоян гадає, що врешті-решт черга піти на фронт настане для кожного, адже "цей дощ надовго", і війна триватиме роками.

 
Співак вважає, що війна триватиме ще довго

Від 24-го лютого Арсен та його волонтерське "угрупування" пригнали на фронт уже 500 автівок. Свою діяльність музикант воліє на афішувати, мовляв "кіно про плачущих волонтерів" - це не його.

Свою дружину Тоню Матвієнко та доньку Ніну за час війни співак бачив лише двічі. Незабаром, коли в британській школі почнуться канікули, дівчата мають повернутися до Києва.

Мірзоян також висловив свою думку щодо появи в репертуарі багатьох артистів раніше невластивих для них україномовних песень. Він вважає, що це на краще, але в щирості колег має сумніви.

"Звісно, більшості, може, там образливо трошки, що ти робив якісну українську музику, але хтось все рівно орієнтувався на той ринок, на російськомовний ринок, бо він прибутковіший, а зараз ці люди перекинулися та співають українських пісень. І сказати, чи це точно від серця, чи це просто пріспособлєнци, які просто, знову ж таки, пристосовуються до ринку - я не беру на себе відповідальність, я не знаю. Але мені здається, що доля правди в тому є, що це теж адаптація до ринку, вона спостерігається, і мені некомфортна ця думка в моїй голові", - поділився співак.

 
Скоро Арсен побачиться з дружиною та донькою

"Але добре, що так відбувається. Чи то адаптація до ринку, чи то від чистого серця. Яким би чином це не відбувалося, ми завжди будемо говорити про результат. Тобто як результат і наслідки – ну окей. Це позитивне просування", - додав він.

Для тих зірок, які "не можуть" перейти на українську, в Мірзояна є порада.

"Оці всі відмазки: "Я не можу українською спілкуватися". То не роби того взагалі. Не виходь в ефір, бл*ть, не спілкуйся з людьми, закрий на х*й свою передачу. Просто закрий на х*й. Як дивитися таку передачу, коли російська мова як червона ганчірка для бика? Знову, виходить, є за і проти. Знову розбрат", - зазначив він.

Нагадаємо, в червні Арсен Мірзоян представив пісню, присвячену Ірпеню.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Матвієнко зі сльозами розказала про зустріч із Мірзояном після 2-х місяців розлуки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів