"Збирали себе по крихтах": Седокова побідкалася про складний період у стосунках

26 липня 2022, 12:45

Співачка Ганна Седокова за 5 місяців не сказала жодного слова про війну, зате із задоволенням розповідає російським виданням про своє життя в США, куди виїхала з росії.

В інтерв'ю Hello Аня побідкалася про складний період у стосунках із чоловіком та розказала, як проводить час у Маямі.

Як виявилося, у шлюбі Седокової з баскетболістом Янісом Тіммою не все так добре, як здається на перший погляд.

"Останні два роки були дуже складними для нашої родини. У нас відбулися дві великі втрати: пішла з життя моя бабуся, яка виховувала мене і дуже любила, і загинув наш собака Мамба, який був для нас як дитина... Ми півроку збирали себе по крихтах, було дуже складно. Ми проходили через багато випробувань як пари і проходимо їх досі..." - пожалілася 39-річна співачка.


 
Нещодавно Аня заявила, що вже достатньо товста, щоби знову худнути

Зараз, коли в Україні йде війна, Аня спокійно собі сидить в Америці, займається дітьми та шукає в собі "нові грані жіночності".

"Ці місяці я присвятила своїй сім'ї та дітям. Для мене дуже важливо бути поряд із ними, підтримувати, знаходити в собі нові грані жіночності і жіночого щастя, з яким у мене завжди були складні стосунки.

Зараз, коли мій чоловік тренується в Маямі і готується до наступного року, я хочу бути поряд із ним. Щодня я прокидаюся вдома і знаю, що мені не треба поспішати на літак о п'ятій ранку і відлітати на гастролі, я можу бути із сином, для якого нормально, що мама вдома. Я готую йому, ми розмовляємо, бачу, як він росте", - зазначила Седокова.

 
Якось Аня жалілася, що Яніс полюбляє двогодинний секс, а для неї це забагато

"Моя старша дочка Аліна, на жаль, була позбавлена ​​цього. Вона вже доросла, має своє життя. Їй 18 років, майже весь цей час я недодавала їй кохання, присвячувала себе роботі та творчості, зароблянню та утриманню дітей.

Зараз я маю можливість бути з Монікою і було б дивно, якби я зараз гастролювала, а не проводила час із нею. Ми насолоджуємося кожною секундою разом: я роблю їй макіяж, чогось навчаю, ділюся простими жіночими секретами, слухаю її розповіді", - поділилася Аня.

 
Седокова нині проводить багато часу з обома дочками. Моніка, як відомо, живе з татом у США, і мама навіть не має права викладати її фото у мережу

Нагадаємо, тедеведуча Катерина Осадча вважає, що ані Седокова, ані Лорак із Тодоренко не мають більше права бути громадянками України.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів