Сумська розказала, де її молодша донька, та присоромила тих українців, які "не чули про порядність"

2 серпня 2022, 10:59

Акторка Ольга Сумська, яка під час війни лише на один місяць виїхала з України разом із молодшою донькою Ганною, пояснила, чому не могла не повернутися.

Зірка красно подякувала родині, яка безкоштовно приймала їх в Італії, а як протилежний приклад навела українців, які здирали зі співвітчизників-біженців шалені гроші.

Про це Сумська говорила в інтерв'ю "24 каналу".

"Нам трапилася дуже порядна родина, яка не здирала, як на Західній Україні, три шкури з постраждалих українців за квартплату, по 3 тисячі на день... У мене це не вкладається в голові. Їм не пече всередині, в душі? Їм не гидко від самих себе?", - обурилася Ольга.


 
Ольга обурена тим, що деякі українці під час війни наживаються на своїх же співвітчизниках
фото з instagram сумської

"Шкода, що ми не обговорюємо і не популяризуємо таких людей. Потрібно просто от фото, прізвище - подивіться на них! "Наші українці", в лапках, які про порядність нічого не чули", - наголосила вона.

Зі слів Сумської, італійські друзі запрошували їх із донькою залишатися ще, одначе вона "не могла всидіти" за кордоном. Акторка не здавалася собі геть непотрібною, бо продовжувала "працювати на віртуальному фронті", але все ж хотіла робити більше.

"У мене донька, їй 20 років, Віталій знаходився тут, у Києві. Коли я пригадую, як ми вийшли з потяга в Києві вже в травні, це сльози щастя. Чоловік зустрів, це такі обійми, це рідний Київ, запашний травневий Київ, найрідніший у світі", - пригадала вона.

Як зізналася Ольга, вона обіймала кожне дерево, цілувала бузок та дякувала Богові, що повернулася.

 
Повернувшись до Києва, Сумська цілувала не лише Борисюка, а і бузок

Акторка захоплюється тими українками, які, виїхавши в закордон, швидко опановують ситуацію та знаходять для себе нове місце в житті.

"Скажімо, жіночки з Західної України приїздили - вони зразу сиділками десь, прибиральницями, в церкві... Я можу допомагати людям, але поки що посудомийкою не готова робити. Хоча я можу посуд мити тут, чистити картоплю як Даша Астаф'єва і все робити, і мити, і саджати, тільки у нас, в Україні. З мене капелюх не впаде ніколи", - запевнила вона.

Разом із мамою до України повернулася й Ганна. Виїжджати знову, попри небезпеку, дівчина не планує.

"Усе ж таки треба сказати, що ми, дорослі, якось мужньо переносимо це. Діти більш піддаються стану стресу. І тому коли я дивлюся, в якому стані діти, безпосередньо і моя Ганнуся, мені, звісно, дуже шкода, я переживаю за неї", - поділилася Сумська.

Під час ракетних обстрілів Лук'янівки "прилітало" за 600-700 метрів від будинку, де мешкає зіркова родина. Як пригадала Ольга, від звуку вибуху її раз було "здуло з ліжка".

 
Ганна пробула місяці у Італії з мамою, після чого повернулася до України

"Так, Аня переживає. Це все дуже небезпечно. Але вона з нами, вона з батьками. Ну а як інакше?", - зазначила вона.

До того ж, у серпні в 4-курсниці Ганни поновлюється навчання в інституті.

"Не знаю, чи буде в форматі онлайн, але кажуть, що наживо, тому треба повертатися", - поділилася Сумська, яка переконана, що акторського ремесла, як і медицини, неможливо навчитися дистанційно.

Як відомо, старша донька Сумської та сестра Ані, Антоніна Паперна мешкає у москві. Вона жодного разу публічно не висловилася про війну, яку веде росія проти її Батьківщини.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Найстрашніші хвилини нашої родини": Сумська зізналася, чому її донька залишається в росії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів