"Страшний біль": Сумська пожалілася на ситуацію з дочкою в росії та різко відповіла Кондратюку

23 травня 2022, 09:38

Актриса Ольга Сумська з самого початку війни дуже переживає через старшу доньку Тоню, яка з двома дітьми та чоловіком живе у москві.

Ольгу постійно хейтять через те, що дочка не промовила жодного слова про війну в мережі. Але акторка запевняє, що нічого не може зробити.

У програмі "Вікна-новини" Сумська вкотре пожалілася на ситуацію, що склалася у її родині.

"Якби я, як мама, могла вплинути хоч на що-небудь, я б це зробила. Це страшний біль. Дуже важко, коли дитина там, і ти не знаєш, коли ти її побачиш. І онуки там. Все те лайно, яке пишуть мені деякі українці з приводу цієї ситуації - це ще болючіше", - обурилася Ольга.


 
Антоніна Папернка одружена з російським актором Володимиром Ягличем та має від нього доньку й сина

Крім того, Сумська відповіла на недавню заяву продюсера Ігора Кондратюка, що вона має розірвати стосунки з донькою у москві.

"Як я можу вплинути? Ніяк. Тут раптом Ігор Кондратюк взявся мені давати поради. Пане Кондратюку, хто ви такий, що ви радите мені відмовитися від моєї дитини, зректися її та своїх онуків? Я ніколи цього не зроблю", - наголосила актриса.

 
Сумську з 2014-го року критикують через дочку, яка навчалася у москві та залишилася там будувати свою кар'єру та життя

Нагадаємо, раніше Сумська вже казала, що донька Антоніна Паперна всім серцем переживає за Україну, але не може нічого зробити, бо в неї в москві двоє дітей і чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Донька Сумської досі не отримала російського громадянства

Дочка Сумської закрутила роман з російським актором. ФОТО

Російський актор зробив Сумську бабусею - ЗМІ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів