Джейн Фонда зізналася, що вже пів року бореться з онкологією

3 вересня 2022, 09:17

Американська актриса і фітнесгуру Джейн Фонда оголосила, що вже пів року лікується від раку.

84-річній зірці діагностували неходжкінську лімфому, і зараз вона проходить хіміотерапію.

Про це Фонда сама повідомила в Instagram.

"Отже, мої дорогі друзі, хочу поділитися особистим. Мені поставили діагноз неходжкінська лімфома, і я почала хіміотерапію. Це рак, який дуже добре піддається лікуванню. 80% людей виживають, тому мені дуже пощастило.


Мені також пощастило, тому що я маю медичне страхування та доступ до найкращих лікарів і лікування. Я усвідомлюю, і це боляче, що я маю в цьому привілей. Майже кожна сім’я в Америці коли-небудь стикалася з раком, і дуже багато не мають доступу до якісної медичної допомоги, яку я отримую, і це неправильно", - зауважила актриса.

 
Актриса налаштована оптимістично і вірить у свою перемогу над хворобою
фото з instagram

"Нам також потрібно набагато більше говорити не лише про лікування, а й про причини, щоб ми могли їх усунути. Наприклад, люди повинні знати, що викопне паливо викликає рак. Так само й пестициди, багато з яких створені на основі викопного палива", - наголосила Джейн.

"Я роблю хіміотерапію протягом 6 місяців і справляюся з лікуванням досить добре, і, повірте мені, я не дозволю цьому завадити моєму кліматичному активізму", - запевнила Фонда.

 
Фонда у свої 84 продовжує вести дуже активне життя

"Рак – це вчитель, і я звертаю увагу на уроки, які він мені дає. Один із таких уроків - це важливість спільноти. Зростання та поглиблення спільноти, щоб ми не були самотніми. І рак разом із моїм віком — майже 85 — безперечно вчить важливості адаптації до нових реалій", - підсумувала актриса.

 
фото з instagram

Нагадаємо, 4 роки тому Фонді видалили ракову пухлину з нижньої губи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Аеробіка з Джейн Фондою: 82-річна зірка змусила пітніти Кеті Перрі, Орландо Блума й Керрі Вашингтон

Джейн Фонда: Думала, вмру від алкоголізму й самоти

Джейн Фонда курить травичку

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів