Лоуренс знялася для Vogue у квітках і розсекретила стать та ім'я первістка

6 вересня 2022, 18:00

Американська акторка Дженніфер Лоуренс у лютому вперше стала мамою. Хлопчик у неї чи дівчинка, яке ім'я вони з чоловіком, Куком Мароні обрали для первістка, та як її змінило його народження, 32-річна зірка розповіла у інтерв'ю Vogue.

На сторінках глянцю Дженніфер з'явилася в кількох ошатних луках, переважно квітчастих.

"Говорити про материнство - це так страшно. Хоча би тому, що для кожного воно інакше. Якщо я скажу: "це було дивовижно від самого початку", то люди подумають: "для мене спочатку це не було дивовижним" і відчують себе погано. На щастя, в мене є багато подружок, які були чесні. Які казали: "Це лячно. Зв'язку одразу ж може не виникнути. Ти можеш одразу не полюбити". Тож я відчувала, що готова бути поблажливою. Пригадую, як гуляла з однією з моїх найкращих подруг десь на дев'ятому місяці та сказала: "Усі кажуть, що я любитиму мою дитину більше, ніж мого кота. Але це неправда. Може, я любитиму його так само сильно, як мого кота?", - поділилася Лоуренс.

 
Дженніфер Лоуренс уперше розказала про свою дитину
фото Tina Barney із сайту та Instagram Vogue

У Дженніфер та Кука народився хлопчик. Пара назвала його Сай, на честь улюбленого художника чоловіка, Сая Твомблі.

"Наступного ранку після пологів я відчула ніби все моє життя розпочалося з початку. Типу "зараз перший день мого життя". Воно щойно розпочалося. Я відчула таку сильну любов. А ще я полюбила всіх малюків довкола. Новонароджені такі чудові. Рожеві, набляклі, крихкі маленьці бійці. Тепер я люблю всіх малюків. Тепер я чую, як у ресторані плаче дитина, і така: "Оооо, золотце", - зізналася акторка.

Зі слів зірки, завдяки маленькому Саю її серце "розтяглося" до такого розміру, про який вона навіть не здогадувалася.

Водночас, її власне щасливе материнство змусило Лоуренс більш гостро відреагувати на скасування Верховним судом США історичного рішення в справі Ро проти Вейда, згідно з яким право на аборт почало вважатися конституційним. Те, що багато американок втратять право перервати небажану вагітність, жахає акторку, адже вона сама могла опинитися в такій пастці.

Виявляється, вперше Дженніфер завагітніла, коли їй було трохи за 20, та однозначно обрала би аборт. Але в неї стався викидень. Через декілька років, коли Лоуренс знімалася у "Не дивися вгору", настала друга, вже бажана вагітність, але й цю дитину акторка втратила. І лише третій раз виявився щасливим.

 
Лоуренс тепер любить усіх малюків, навіть тих, які рюмсають у ресторанах

"Пригадую, я мільйон думала про це, коли була вагітна. Думала про речі, що відбувалися з моїм тілом. У мене була чудова вагітність. Була дуже щаслива вагітність. Але кожна секунда мого життя відрізнялася одна від одної. І часом мені спадає на думку: а що, якби я робила це під примусом?", - пояснила вона.

Як зізналася Лоуренс, вона більше не в звозі спілкуватися з людьми, які "поза політикою", коли йдеться про вкрай важливі для суспільства речі. А ще не уявляє, як ростити дитину в країні, де така ситуація з обігом вогнепальної зброї, як у Америці.

"Я виховую маленького хлопчика, який одного дня піде до школи. Вогнепальна зброя - це основна причина загибелі дітей у Сполучених Штатах. А люди продовжують голосувати за політиків, які отримують гроші від Національної стрілкової асоціації. Мені просто мозок від цього вибухає. Тобто "Сенді Хук" (початкова школа, де в 2012-му сталося масове вбивство - ред.) нічого не змінила? Ми, як народ, такі: "Окей! Ми дозволяємо нашим дітям віддавати власні життя за наше право на другу поправку (до Конституції США, яка гарантує право громадян на зберігання та носіння зброї - ред.), написану 200 років тому", - обурилася зірка.

 
Зірка вважає неприпустимим бути "поза політикою"
 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Лоуренс знялася в червоному і пояснила, чому грубіянить незнайомцям

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів