Хветкевич зізнався, що мав роман із нареченим ще до "Холостячки", та пояснив, чому пішов на проєкт

12 вересня 2022, 16:45

Нещодавно учасник 2-го сезону "Холостячки", фрідайвер Андрій Хветкевич шокував своїх прихильників публічним камінг-аутом.

Для 39-річного Андрія це стало серйозним кроком, адже разом із зізнанням було оголошено і про заручини з бойфрендом на ім’я Феліпе.

Про те, коли Андрій вперше замислився про свою орієнтацію, як реагувала мама на ці стосунки та чому він взагалі подався на "Холостячку", Хветкевич розповів в інтерв’ю Аліні Доротюк.

"Насправді, я все життя розумів, що я інший… Розумів, що я можу любити чоловіка або жінку не за те, що він – чоловік чи жінка, а за те, хто він є, які емоції викликає", – сказав Андрій, підкреслюючи, що вважає себе бісексуалом.

"До проєкту у мене були стосунки як з жінками, так і з чоловіками… Бо я люблю не за геніталії, а за те, яка людина… Я помітив це ще у дитячому садку, бо мені подобалися дівчата… і також мені подобалися хлопчики, я це пам’ятаю. Для мене було важко зрозуміти, чому хтось любить чоловіків чи жінок. Я можу любити будь-кого", – зізнався він.

Хветкевич не приховує, що з дитинства боявся про це говорити. У тому числі, через емоційну травму, пов’язану з реакцією батьків на перші прояви сексуальної цікавості. Мовляв, якось вітчим із мамою знайшли у нього вирізки з еротичними фото й текстами про чоловіків. І замість того, аби відверто про все поговорити, вітчим просто спалив все.

"Тоді в мене не було ніякого сексуального досвіду, мені просто було цікаво… Це була велика травма для мене. Зараз я вже скажу, що правильно було поспілкуватися зі мною, пояснити мені. Через це я зрозумів, що маю це приховувати", – пригадав Хветкевич.

Водночас, зі слів Андрія, коли родина дізналася про його бісексуальність вже у страшому віці, вони відреагували спокійно.

"Я їм розповів трохи раніше, бо не хотів, щоб вони отримали травму, почувши це від когось. Насправді, вони познайомилися з Феліпе, коли той приїжджав у грудні. Вони познайомилися і сказали, що дуже раді за мене... Я бачив, що мама може трошки засмучена, але вона сказала "Андрію, це твоє життя і я рада, що ти щасливий". Це найважливіше, що мама розуміє…

Із Феліпе ми скоро будемо 6 років разом… Ми розійшлися з ним до "Холостячки". Тоді він зробив мені пропозицію, але я був неготовий. Бо якщо ми будемо одружуватися, то я повинен буду зробити камінг-аут. Це все має бути публічно, а я не був готовий до цього… І він сказав "Так? Тоді ми розходимося". Він сказав, що не хоче зі мною бути", – пригадав Хветкевич.

Зі слів фрідайвера, після брейкапу він вирішив спробувати щось зовсім інакше й подався на проєкт, адже Злата Огнєвіч йому дуже подобалася як жінка.

"Я йшов із наміром побудувати стосунки. Я хотів чогось нового, щось з України. Хотів аби мама була щаслива. І, можливо, звичайну сім’ю", – розповів він і пригадав, що крім самої холостячки заглядався і на своїх "конкурентів".

"Всі чоловіки були класні, всі достойні Злати. І так, мені подобалися двоє. Це – Рома Свечкаренко. Він дуже красивий. І Діма Шевченко. Він такий мужній. Але вони обидва гетеросексуали. Вони не бі, не геї, нічого такого… Вони мені не світять", – із посмішкою зауважив Хветкевич.

Він також підкреслив, що будь-які закиди щодо піару за рахунок шоу є абсурдом, адже участь у проєкті ніякої популярності йому не додала. Мовляв, він не актор, а почуття і справді були.

Після завершення "Холостячки" Андрій зв’язався з Феліпе. Той приїхав до України і вони вирішили спробувати знову.

"Він такий: "Ну що? Вона тебе не обрала? Давай стосунки відновлювати"... Для мене це було важливо, що він прилетів. Я зрозумів, що він мене любить", – зізнався фрідайвер.

Після возз'єднання перевести стосунки на новий рівень наважився вже Андрій.

"Пропозицію я зробив на Різдво у присутності його родини… Феліпе завжди був відкритим геєм. У нього навіть не було сексу з жінкою взагалі. Він зробив камінг-аут ще в школі напевно… Для нього це (пропозиція - ред.) був шок. Він не очікував. Я зробив подарунок, у якому було багато коробок. І серед них – коробочка маленька. Він не знав, що робити. І йому навіть його кузини підказували "Кажи так! Кажи так!"... І зараз ми плануємо весілля…

Воно в нас буде в Мексиці… Феліпе там забронював велику віллу. Весілля буде камерне на 30 людей. Це буде наступного року в квітні", – поділився подробицями наречений.

Андрій зізнався, що вони з майбутнім чоловіком замислюються про дітей. Розглядають кілька варіантів.

"Думаємо про сурогатне материнство. Є навіть технології, коли лікарі можуть взяти частину його ДНК та мого… І ми плануємо щось таке, якщо це буде можливо. Але ми також думаємо про усиновлення. Бо багато діток є самотніх. І в Америці, і в Україні… Ми думаємо про різні варіанти.

Наостанок, Хветкевич зізнався, що після камінг-ауту йому стало набагато комфортніше жити. Мовляв, не треба ховатися чи приховувати щось.

"Той хейт, який я відчув (після камінг-ауту - ред.), він не змусив мене змінити думку. Я збагнув, що люди потребують навчання. Треба зрозуміти, що ЛГБТ-ком’юніті – це такі ж люди, як ви… Я за те, щоб права людини були й в Україні також", – підсумував він.

Нагадаємо, Злата Огнєвіч підтримала товариша та привітала його із заручинами після його камінг-ауту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Учасник "Холостячки"  Хветкевич зробив камінг-аут та заручився з бойфрендом

"Кохання не вимірюється орієнтацією": Огнєвіч відповіла на запитання про особисте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів