"Просто не хочу": Раміна пояснила, чому вона чайлдфрі і як до цього ставиться її наречений

21 вересня 2022, 15:15

Блогерка Раміна Есхакзай переконана, що ставати мамою жінка має лише тоді, коли справді цього бажає. Відтак наразі вона - чайлдфрі.

Чи схвалює це її наречений Євген Пронін, як сама Раміна ставиться до всиновлення, чи готова йти на фронт і чи переживає за коханого, вона говорила в подкасті Діани Глостер.

Зі слів 30-річної Раміни, у її житті досі не було такого моменту, коли їй хотілося би народити дитину.

"Я просто не вважаю, що життя триває так: ти народжуєшся, ідеш у дитячий садок, школу, в університет, працюєш, народжуєш дитину, працюєш, старість і помираєш. Тобто цей цикл залежить від того, як тобі подобається, і зациклюватися на тому, народжувати дитину чи ні, не треба. І робити це через силу, тому що там уже "часікі тікают, пора" - я це не розумію", - пояснила вона.


 
"Часікі тікают" - із цим не до Раміни
фото з instagram раміни

"Я завжди думала про те, що можна всиновити дитину. І я знаю, що це міфи, що там може бути якась не така генетика. Ми ж не знаємо, яка в нас генетика, і ми не знаємо, чи зустріне нас, наприклад, після 30-35 шизофренія. Ви ж не знаєте весь спектр генетів, який може прокинутися", - зазначила Раміна.

Допускає Есхакзай і те, що колись таки захоче народити дитину сама.

"Я не виключаю тієї можливості, що, може, я її сама народжу. Але я просто не хочу, от і все. І це не через те, що я хвилююся, що щось буде не так із фігурою. Хтось зараз після народження дитини виглядає краще, ніж я, і по мені можна сказати, що я народжувала, а та дівчина не народжувала. Просто не хочу. Я не звикла робити те, що не хочу", - наголосила вона.

Питання щодо дітей Раміна та Євген обговорили одразу після знайомства.

"Оскільки якщо ти починаєш стосунки з дівчиною або з хлопцем, який реально хоче дітей, а ти не хочеш, то тобі треба або прийти до того, що ти захочеш, або ніколи не прийти і обманювати людину. Або це стосунки до якогось періоду, коли той уже не скаже: "Блін, ну я не можу, я хочу дитину". Ми з Женею проговорили цей момент на початку. Я декілька разів питала: "Чи хочеш ти дитину?" Він ніколи не хотів дитину. В нього є похресники, він їх любить, але зараз не хочеться, і це свідомо. Якщо щось зміниться, то я повідомлю свою аудиторію", - пообіцяла блогерка.

 
Поки що блогерці цілком вистачає чотирилапих "діток"

Зараз її наречений на фронті у аеророзвідці, і сама Раміна вже "морально готова" пройти медичні курси та допомагати безпосередньо. Постановки жінок на військовий облік вона не боїться.

"Дуже багато чоловіків стоїть на військовому обліку, і вони живуть собі мирним життям. Тому не треба з цього робити проблему. Ніхто вас не буде забирати з дому і казати: "Іди воювати". Це неправда. Це про свідоме суспільство. Скільки дівчат зараз воює? Здається, 30 або 40 тисяч. Чим я краща за тих дівчат? Чим моє життя важливіше за життя цих людей? Ну як потім в очі дивитися? Що ті, хто поїхав, або ті, хто сидить, курить кальяни і донатить три гривні на місяць на ЗСУ в кращому випадку, як вони потім будуть жити в цій країні? Чи їм все одно, може, жити в росії після окупації?", - обурилася вона.

"Я скажу так: якби Женя сказав, що він їде за кордон і він не буде воювати, то я б все, я думаю, що я би закінчила з цією людиною стосунки", - зізналася блогерка.

 
Раміна не боїться крові, і їй цікава медицина

Не хвилюватися за коханого їй допомагає робота.

"На ситуацію я повпливати не можу. Я не знаю, що трапиться з їх бригадою, це просто неможливо передбачити. Тому сидіти і хвилюватися не бачу сенсу. Я знаю, що Женя максимально розумна людина, він буде робити максимум для того, щоби врятувати своє життя і виконати бойову дію, як і всі його хлопці, які служать у цьому добровольчому батальйоні. Там у них айтішники, дизайнери, архітектори, адвокати, тобто там люди невійськові, яким довелося стати військовими", - розказала Раміна.

"Так, я хвилююся, це якась внутрішня тривога. І я думаю просто, чи пробачу я нашим знайомим, які знаходяться за кордоном, чи буду я з ними спілкуватися, якщо з Женею щось трапиться? Я уявляла собі, якщо це відбудеться, що далі? Це вже питання для роздумів... Поки всі живі, поки все нормально, воюємо, а далі подивимося. В мене просто немає часу на те, щоби думати і хвилюватися", - зазначила вона.

Нагадаємо, кілька років тому Раміна була нареченою співака Віталія Козловського.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Заіпали топити своїх": Раміна звернулася до тих, хто підтримує "срачі" за україномовний контент

"Вдягаємо найгарніші речі і зізнаємося в коханні": Раміна закликала не відкладати життя

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів