"Він у максимальній небезпеці": Раміна зі сльозами розповіла про нареченого на війні

17 червня 2022, 18:17

Блогерка Раміна Есхакзай, яка зараз перебуває в Австрії, розповіла, в кого вона зараз мешкає та коли планує повертатися до України. Дівчина не стримала сліз, коли говорила про свого нареченого Євгена Проніна, який зараз у ЗСУ.

Про це зайшла мова під час інтервю "Слава +".

Як зізналася Раміна, під час війни вона не планувала їхати з Києва та з України, але її переконали мама та сестра, які погано водять авто, і про яких вона мусила подбати. У Відні вона не подавалася на фінансову допомогу і не претендувала на безкоштовне житло, позаяк розуміє, що є люди, яким це більш необхідно.

 
Раміна зараз у Австрії
фото з instagram Есхакзай

Із житлом у Есхакзай, яка вивезла за кордон 5 собачок, виникли проблеми - їй довелося зняти "найдорожчу хату в своєму житті". Місячна оренда з прибиранням обійшлася блогерці в 2500 євро. Але потім їй несподівано запропонувала прихисток росіянка, яка впізнала її та підійшла просто у перукарні.

"Вона сказала, що її країна - це фашисти, вона тут живе вже 8 років, заміжня, вона не спілкується зі своїми родичами, їй дуже болить, що таке відбувається", - поділилася Раміна.

Блогерка з мамою та сестрою безкоштовно житиме в цієї жінки до кінця червня. Потім вона планує з'їздити до Німеччини та Польщі і повертатися в Україну.

 
Уже незабаром блогерка повертатиметься додому

Есхакзай розповіла, що зараз робить її коханий.

"Женя в авіарозвідці, в ЗСУ. І коли я поїхала, він остаточно туди вступив. Він зараз знаходиться на різних точках, я навіть не знаю точно, де, тому що він мені не каже. Я так розумію, що він мені багато чого не каже. Ми з ним спілкуємося, коли в нього є зв'язок. Коли вони ідуть на точку, де вони ночують, я запитую, він каже, що не може все розповідати", - зізналася вона.

Зі слів Раміни, до стосунків на відстані їм із Євгеном, враховуючи характер її роботи, не звикати.

"Мені було б дуже дивно, якби Женя сидів би десь зі мною в Європі або просто в Києві курив кальян, і Женя це робить безкоштовно, йому не платять гроші. Він доброволець, він ризикує своїм життям, хоча він насправді дуже талановитий адвокат, а там по документах, щоби тобі платили гроші, треба щось відмовитися від своєї роботи, якось так. І він каже, що він не хоче отримувати гроші, тому що так він може попросити вихідний або сказати, що він не буде там щось робити. А коли тобі платять, то кажуть "іди туди". Ми зранку з Женею розмовляли, він каже: "Зараз будемо щось робити, дві бригади, я буду декілька днів без зв'язку". Окей. Пише мені потім, що було дві бригади, вони повинні були йти зранку, але командир сказав не йти. А інша бригада пішла. І тих хлопців, які пішли, накрили, і там хтось і контужений, і в лікарні", - розказала вона.

 
Раміна з Євгеном

"Дуже психологічно важко, я дуже часто плачу, і коли була в Києві, і під час інтерв'ю, і коли думаю про Женю. Він об'єктивно може там померти. Це об'єктивно. Від мене це не залежить. Також може залишитися інвалідом, його можуть забрати в полон, а якщо брати той факт, що в нього наречена - Раміна, яка знімає такі відео, яка пише, що Кадирову треба кофточку по розміру купувати або менше жерти, і яка брала інтерв'ю в військовополонених, він у максимальній небезпеці", - поділилася Раміна, витираючи сльози.

Нагадаємо, раніше Раміна закликала не відкладати життя та не припиняти зізнаватися в коханні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ми все - Україна": Раміна закликала не ділити людей за мовною ознакою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів