Снайперка Емеральд розказала про нареченого, колекцію зброї та плани на після війни

21 вересня 2022, 16:33

32-річна Євгенія Емеральд, відома як снайперка з полку спецпризначення "Сафарі", знайшла на війні найголовніше - своє кохання.

Офіцерка, яка виховує 10-річну дочку, буквально за три дні після зустрічі з обранцем зрозуміла, що вони стануть подружжям.

Про це та про те, як війна змінила її життя, Євгенія розповіла Вільному радіо.

"Я колекціоную зброю: на момент повномасштабного вторгнення у мене було п’ять видів нарізної зброї, чотири види гладкоствольної та ще є револьвер. Із цією війною колекція трохи поповнилася", - розповіла Емеральд, яка до війни мала ювелірний бізнес та заробляла на нерухомості.


 
Такою Емеральд була до війни

"23 лютого, мабуть, спрацювала моя жіноча інтуїція або я просто якась відьма. Я прокинулася і зрозуміла: війна скоро. Я заправила усі свої автівки, набрала каністри. Усі гроші, що були, витратила у великих супермаркетах, скуповуючи продукти тривалого зберігання. На мене дивилися здивованими очима, касир сказала, що за цілий день такого не робив ніхто. Тоді люди в магазині з мене навіть посміялися.

Того дня я з’їздила на ювелірне підприємство, зачинила його, забрала вітрину і розпустила колектив. Мені ніхто не вірив, що війна неминуча. Того дня приїхала додому пізно вночі, і за кілька годин мені повідомили, що "почалося". Я тоді поїхала за своїми рідними, аби вони були під наглядом", - запевняє Євгенія, яка хотіла воювати ще у 2014-му.

 
"Я люблю зброю, ще в дитинстві тато брав мене на полювання. Я спостерігала, як він доглядає за зброєю, купує патрони. Займатися бізнесом — справа нервова, тому розрядку від проблем і негараздів робила в тирі. У 2015 році я почала займатися стрільбою з хлопцем з АТО, ми з ним кожну суботу їздили на полігон, а кожен вівторок вивчали теорію. Це просто приносило мені задоволення, я ніколи не думала, що це мені реально знадобиться саме у військових цілях", - згадує жінка

Із початком повномасштабного вторгнення закінчилися попередні стосунки Євгенії, бо її обранець утік з України. А сама вона навіть не сумнівалася, що піде воювати.

"Я вирішила це ще 10 років тому, коли закінчила військову кафедру й отримала звання офіцера. У мене бойовий характер, тато виховував мене як хлопця. Тому, коли почалася війна, мене запросили спочатку в ССО Києва, потім товариш з ССО Житомира, він там був командиром, добре знав мою історію і незламний характер. Зараз я воюю в полку спеціального призначення "Сафарі", жодного дня не шкодую, що я до нього потрапила", - заявила снайперка.

 

"В колективі ти маєш бути сильною, а мені перший час дуже не вистачало друзів, кому б я могла пожалітися як жінка. В чоловічому колективі доводилося вигризати своє місце в колективі... Фізично – важко перший місяць, боліло все. Були травми, бо тіло звикало до ваги броні, нових рухів, а потім легше, до всього пристосовуєшся", - ділиться Євгенія

"Для своєї доньки – я супергерой, звісно, у неї немає повного розуміння війни, але вона знає, що її мама захищає країну, пишається. А я за нею дуже сумую", - зізналася снайперка.

"Після перемоги – не впевнена, що буду займатися бізнесом, на цій війні я зрозуміла, що мені подобається громадська діяльність, я відкрила в собі талант гарно говорити. Але точно хочу бути корисною людям. Навіть зараз у своїх соцмережах я зачіпаю актуальні теми", - зауважила Емеральд, маючи на увазі недавній скандал із блогерами.

"Що точно робитиму – житиму життя, на війні я зустріла свого коханого, в середині жовтня у нас весілля. Причому ми спершу спілкувалися онлайн, бо воюємо в різних підрозділах і містах, але після особистого спілкування, нам вистачило три дні, щоб зрозуміти, що ми майбутнє подружжя", - розповіла жінка.

 
Закохані воюють у різних містах, але готуються одружитися

"Чим він мене підкорив? Справжній чоловік – прийшов, побачив, переміг. Людина з великої літери, робить більше, ніж каже. Він побачив про мене матеріал і написав познайомитися. Пропозицію робив у підвалі. Я жартую, що потрібно було піти на війну, щоб зустріти своє кохання", - зізналася Емеральд.

 
Емеральд поєднує в собі силу воїна та жіночність

Нагадаємо, слава прийшла до снайперки після того, як вона кинула виклик дружині Юрія Чернецького, затриманого за наркоторгівлю, яка збирає 4 мільйони гривень на його заставу.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів