Скрипка пояснив, чому його концерти скасували через Лорак, і прокоментував "крокодилячі сльози" Лободи

21 вересня 2022, 18:30

Музикант Олег Скрипка, який нещодавно заявив про зриви концертів у Німеччині, розказав, що саме стало причиною цього.

В інтерв'ю для Аліни Доротюк співак також висловив свою думку щодо гастрольних турів Лорак і Лободи.

Артист пояснив, чому його виступи було скасовано.

"По-перше, в Німеччині дуже сильна кремлівська п'ята колона, а по-друге, як росіяни ракетами б'ють по старих картах. Я досі відомий в росії. Вже за ці роки з'явилося багато інших виконавців, а їх росіяни просто не дуже знають. І вони луплять по старих картах.


Там же відбувся наступ на Ізюм в харківському напрямку, вони там облажалися, тепер їм треба дати якісь результати, щось там звітувати. Включилася ця вся історія і, я думаю, вони скасували там серію концертів в Німеччині моїх. Хоча головний концерт в Гамбурзі відбувся", - розказав він.

 
Скрипка також зазначив, що вони з командою збирали гроші не для ЗСУ, а на дитячу лікарню

"В нас був контракт з організатором ще пів року тому на серію концертів. Організатори - українці, які тривалий час тут живуть. Вони не дуже в курсах специфіки подій. Для них шоубізнес і пісня - це щось окреме від політики і від війни. Вони не думали, що опиняться на передку, скажімо так, на фронті подій.

Інструментом послужила організація, яка називається "антифашисти", але які насправді є фашистами. Вони ходять з червоними прапорами, з портретами Сталіна тощо. А тут виявилося, що в Німеччині в них фашистофобія. За традиційною КДБшною схемою українці - фашисти, Скрипка - фашист", - зазначив артист.

"За логікою клубів, їм дешевше буде відмовитися від контракту і йти на суд, ніж вступати якийсь конфлікт з антифашистськими і фашистськими силами", - додав він.

 
Олег скористався схемою підпільних дискотек-рейдів і попередив про концет за годину до його початку

"Тому й заборонили мій концерт, щоб розчистити дорогу для Ані Лорак. Для них (для німців - ред.) є хороші українці. Наприклад, Ані Лорак, а є бандерівці, яких треба знищити в Ізюмі, в Бучі, на культурному фронті в Гамбурзі.

Ну, і бабки. В них бабки не закінчуються, як не дивно. Ці всі тури робляться через те, що в них все проплачено", - прокоментував Скрипка майбутні виступи Лорак.

 
"Я ніколи не приховував свого ставлення до попсятіни, якою б мовою вони не співали і в якій би країні не виступали, це все за бабки", - додав він стосовно творчості Ані Лорак

"Лобода взагалі дуже прикольна. Вона пустила потужну крокодилячу сльозу, заплатила пару тисяч гривень якомусь там дитячому будинку в Україні, або не заплатила, і сказала, що зробила це. Потім поїхала туром по Україні, збираючи кошти з України.

Чи там ці артисти, яких ми називаємо "тероборона Барселони". Вони постять жовто-блакитні якісь постіки в Instagram, перебувають в Барселоні, Італії, на Мальдівах; пускають крокодилячу сльозу... Як тільки сталася війна, вони поїхали з гастролями по всьому світу...", - підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно Лобода скасувала благодійний концертний тур в Німеччині та назвала причину свого "принципового рішення".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Скрипка присвятив пісню українському вояцтву

Скрипка показав, що російські окупанти залишили після себе в його будинку біля Бучі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів