"Жаба душу жме": Трінчер розказала про витрати на весільну сукню та на одну з найдорожчих послуг на церемонії

27 вересня 2022, 11:00

Співачка та акторка Анна Трінчер, яка тільки-но офіційно стала дружиною і показала, як проходив процес, розкрила подробиці церемонії.

В інтерв'ю для Люкс ФМ Аня також розказала про витрати на весілля, сварки з коханим та свій перший секс.

"Це така тонка межа, коли ти приходиш на зустріч з організатором і розумієш, що ця зустріч була в тебе півроку тому. Тобі розповідали, як буде виглядати твоє весілля мрії, а вже за півроку ти себе ловиш на думці: "Так, а це не занадто? Це треба прибрати".

З одного боку твоє дівоче серце просто рветься до цього, бо це момент, який буває реально один раз в житті. Коли ти з одного боку хочеш цієї мрії, цієї шикарної весільної сукні, церемонії. Але водночас розумієш, що не можеш через свої там внутрішні принципи та настрій, то тут трапляється таке неприємне перетягування канату... В середині постійно йде війна між дівчиною та свідомою людиною", - зізналася Анна.


 

За словами Трінчер, їй не довелося купувати сукню, адже ці послуги вона отримала за ініціативою весільного салону.

"Я така, єврейська жіночка. Мені просто жаба душу жме... Я така думаю, 80 кусків віддати. Стандартна розцінка 50-80 тисяч гривень. Коли є така можливість, краще вкласти ці гроші у важливий момент: в весільну подорож або якесь майно. Тому я просто домовилася за співпрацею", - висловила думку акторка.

 
"В мене була проста лаконічна сукня", - розповіла Аня

Блогерка також розказала, яка послуга була однією з найдорожчих під час підготовки до весілля.

"Все було приблизно в одній вартості. Багато коштували послуги відеооператора. Ми не можемо на цьому економити. Тим паче, що якщо для одних людей відеоряд може бути класним, то я ж знаю усі ці моменти. В мене є естетика кадру, я точно розумію, як це має виглядати, в мене є своє бачення. Тому мені хочеться бачити ідеальний контент", - зізналася вона.

 

Не обійшлося в цей важливий день і без сварок.

"В нас навіть перед підготовкою до розпису були такі моменти. Саша просто більш розкутіший в цьому плані. Йому абсолютно начхати. Він робить те, що вважає за потрібне. Для мене він геній маркетингу, дуже круто знається в психології маркетингу, тому я розумію, чому він це робить. В цьому ми інколи розбігаємося в думках.

Коли ми приходимо до ведучого на зустріч, і я просто ридаю від того, як він розповідає про церемонію. Я сентиментальна дуже, я плачу, уявляю, як усе буде. Це просто такий важливий момент в житті, а Саша просто так собі сидить.. Він просто не часто показує свої емоції", - поскаржилася Аня.

 

А ще Трінчер згадала, як і коли проходив її перший раз.

"Мені було за місяць до 17 років. Це були стосунки, в яких я була дуже впевнена. Важливий в цей момент не процес, але людина, з якою ти це робиш", - запевнила вона.

Нагадаємо, нещодавно Трінчер та її наречений, блогер Олександр Волошин у новій пісні "Лише ти і я" розповіли власну історію кохання і заінтригували новим статусом у стосунках.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Трінчер розказала, як змінився розподіл коштів в їхній сім'ї від початку війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів