"Це не обговорювалося": Пенетьєрі зізналася, що передача Кличку повної опіки над донькою розбила їй серце

27 вересня 2022, 18:00

Американська акторка Хейден Пенетьєрі зізналася, що її 7-річна донька, Кая Євдокія не просто мешкає зі своїм батьком, Володимиром Кличком. Спортсмен офіційно має повну опіку над дівчинкою.

Про це 33-річна Хейден розказала у інтерв'ю Red Table Talk, пише People.

Зі слів Пенетьєрі, на момент, коли вона підписувала документи на передачу опіки екснареченому, вона не діяла з тих міркувань, що саме так буде найкраще для дитини.

 
Хейден вважає Володимира найкращим татом для їхньої дитини
фото з instagram пенетьєрі

"Спершу ні, оскільки це не обговорювалося. Якби він (Кличко) прийшов до мене та сказав: "Я вважаю, що чере з те, де ти зараз і які в тебе проблеми, для неї буде добре побути тут зі мною деякий час" - мабуть, якби мало місце достатньо розмов, я би сказала: "Окей, в цьому є сенс, я згодна, я приїздитиму бачитися з нею і всяке таке", - сказала акторка.

"Через те, як саме це було зроблено, це дуже мене засмутило. Я маю на увазі, що підписання тих паперів розбило мені серце настільки, як ніщо ніколи, ніколи в моєму житті", - зазначила вона.

"Я збиралася попрацювати над собою, збиралася одужати, а коли одужаю, коли все зміниться, вона зможе приїздити до мене, і я зможу проводити з нею час, але цього не сталося", - додала Хейден.

 
Акторка більше не постить у соцмережі фото Каї

Як відомо, причиною, чому Кая живе з родиною батька, стала наркотична та алкогольна залежність Пенетьєрі. Акторка, яка пройшла лікування в реабілітаційному закладі, розповідала, що намагається якомога частіше бачитися з донечкою і мала її любить.

Нагадаємо, Хейден зізнавалася, що пиячила крадькома від Володимира, а він через це не бажав перебувати поряд із нею. Пара оголосила про розставання в серпні 2018-го. Їхні стосунки тривали 9 років.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Червона помада, червоний лук, червоний хідник: екснаречена Кличка яскраво завітала на кінопрем'єру

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів