"Їй потрібна мама": Пенетьєр вважає, що їхня з Кличком донька психологічно травмована

29 вересня 2022, 11:50

Американська акторка Хейден Пенетьєр вважає, що життя без мами завдає психологічної травми їхній із Володимиром Кличком доньці Каї Євдокії. Зірка побоюється, що в майбутньому це може вилитися в депресію.

Про це 33-річна Хейден розповіла у інтерв'ю Red Table Talk, пише People.

 
Після народження Каї в Хейден була тяжка післяпологова депресія
фото з instagram пенетьєрі

Актриса пригадала "смішну" історію про Каю, яку розповів їй Кличко, коли дівчинці було роки три.


"Я пам'ятаю, як її тато подзвонив мені та розказав, що Кая ходить і запитує інших жінок, чи можна їй називати їх мамами. Мені подих перехопило, в мене серце зупинилося, а він сміявся. Він вважав, що це смішно, і це викликало в мене жах", - поділилася Пенетьєр.

"На відміну від мене, він не зрозумів, що це була реакція травми. Це крик про допомогу", - додала акторка.

Зі слів Хейден, вона одразу попросила дати їй поговорити з Кaєю.

"Коли я запитала її про це, вона стала "гу-гу-га-га", ніби говорила якоюсь абракадаброю. Я ніколи такого від неї не чула. Це була травма, яку вона переживала через те, що мене нема поруч", - переконана акторка.

 
Доньці акторки 7 років, і вона мешкає з сім'єю Кличка

Вона намагалася пояснити Володимирові, наскільки сильно вона потрібна їхній дитині, але марно.

Тим не менш, Кая - дуже сильна дівчинка.

"Переживати нинішню ситуацію між Україною та росією - дуже страшно в багатьох сенсах. Вона - дуже мужня дитина. Коли їй боляче, можна помітити, як вона терпить, справді терпить і каже "Я в порядку", обтрушується і не хоче, щоби її обіймали", - розказала Хейден.

Пенетьєр зізналася, що її дуже ранить, коли її вважають людиною, яка просто так узяла і віддала власне дитя.

 

"Це тяжко, і мені знадобилося багато часу, щоб змогти говорити про це. Я вперше заглиблююся в цю особливу тему, оскільки це просто страшно, і тобі не хочеться нікого дратувати - особлово ту людину, яка має контроль над дитиною", - цитує акторку Ace Showbiz.

Як відомо, в липні Хейден Пенетьєр розказала, що страждала на тяжку залежність. Зі слів зірки, вона схаменулася і пішла до лікаря, коли її шкіра пожовтішала, що свідчило при серйозне ураження печінки.

"Я стала шукати трансплантацію печінки і з'ясувала, що мені дають лише років п'ять. І хто захоче дати печінку людині з залежністю? Мати смертний вирок та лише п'ять років життя - це жахало", - зізналася Хейден, пише Just Jared.

Актриса також розказала, що те, що Кличко забажає отримати повну опіку над Каєю, стало для неї несподіванкою, адже вона вважала, що дівчинка просто поживе деякий час у нього. Пенетьєр підписала документи, як того хотів колишній, але це розбило їй серце.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Вона продовжує мене любити": Пенетьєрі розповіла про стосунки з їхньою з Кличком 7-річною донькою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів