"Починаю новий життєвий шлях": ексдружина Кличка оголосила про зміну прізвища

19 жовтня 2022, 09:27

Колишня дружина і мати трьох дітей мера Києва Віталія Кличка, Наталія оголосила, що починає нову сторінку свого життя без прізвища ексчоловіка.

Відтепер вона носитиме своє дівоче ім'я - Наталія Єгорова, про що повідломила в Instagram.

"У наступних декілька днів ви побачите зміну мого імені на усіх моїх акаунтах у соціальних мережах та медіа. Протягом останніх 25 років багато хто з вас знали мене як Наталію Кличко, і лише деякі з вас знали моє справжнє ім'я - Наталія Єгорова... Я хочу продовжити свій новий життєвий шлях і розпочати нову історію, яку я починаю писати з чистого аркуша під своїм власним ім'ям", - заявила Наталія.

 
Наталія вирішила остаточно попрощатися з минулим

"Для цього є багато причин, але головна – після розлучення з моїм чоловіком Віталієм Кличком я з повагою і гордістю залишаю ім'я Наталії Кличко в історії... Мої цілі, моя життєва позиція, мої життєві цінності залишаються незмінними. Я завжди допомагала і буду допомагати і підтримувати тих, хто цього найбільше потребує - діти та жінки", - зауважила жінка.

 
48-річна Наталі Єгорова починає нове життя у Німеччині

"Я й надалі буду голосом для тих, у кого його забрали, і для тих, хто не може сьогодні говорити за себе. Я продовжуватиму нести Світло, Добро і Любов у цей божевільний світ. І я буду прагнути з кожним наступним кроком ставати кращою версією себе. Ваша Наталія Єгорова", - написала ексдружина мера столиці.

Нагадаємо, про рішення розлучитися після 25 років шлюбу Віталій Кличко оголосив у серпні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ексдружина Кличка засвітилася з молодим співаком на світському заході в Німеччині

Ексдружина Кличка показала, як шукала комфорт у ванні з льоду. ФОТО

Відра троянд, тремтіння колін, весілля без весілля: історія кохання Віталія та Наталії Кличко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів