"Я не можу поклястися, що то на все життя": Цибульська розкрила секрет понад 20-річних стосунків із чоловіком

26 жовтня 2022, 14:05

Співачка Оля Цибульська розповіла, на чому тримаються її стосунки з чоловіком Сергієм Грисюком, із яким вони разом із її 10-го класу. Вона зізналася, що, хоч і провела за свою творчу кар'єру близько 800 весіль, власного в неї взагалі не було.

А ще, у розмові з Діаною Глостер, Оля пояснила, чому під час війни вона не виїжджає з концертами за кордон, натомість має дуже напружений графік виступів в Україні.

"Я не буду жалітися, як свої колеги, що вся робота безкоштовна, тому що воно так і є, нікого цим не здивуєш. Зараз війна, і комерція відпала, вона змінила форму, так, її стало набагато менше, вона така більш у рекламних проявах, ніж у виступах, виступи взагалі всі безкоштовні. Я не їздила за кордон із концертами, це було моє свідоме рішення, що я лишаюся тут, я хочу бути тут, зі своїми людьми", - поділилася вона.

 
Оля під час війни виступає лише в Україні
фото з instagram цибульської

Зі слів Цибульської, вона долучається до всіх ініціатив, де може бути корисна і де її професія резонуватиме так, як має резонувати.

"Бо для мене артист - це не гонорар, не тільки я люблю гроші - якщо ви мене чуєте, повертайтеся! - але це не тільки впізнаваність, не тільки якісь рейтинги, прослуховування в Spotify чи на Apple Music. Для мене це відповідальність соціальна, і я дуже люблю Україну, і я дуже люблю людей, і тому там, де організовуються класні, чисті концерти, я маю на увазі порядні фонди, які точно віддають кошти на Збройні сили або на допомогу переселенцям, я долучаюся до всіх цих концертів", - зазначила вона.

Зі слів Олі, те, що вона нарешті показала публіці свого чоловіка Сергія, нічого не змінило в їхніх стосунках. Адже пара разом уже понад 20 років. На думку співачки, чіткого пояснення, завдяки чому шлюб є міцним, немає і не може бути.

 
Пара разом уже понад два десятиріччя

"Я йому співчуваю, але він мені теж співчуває. Він каже, що він - не простіший овоч, ніж я. Нема цьому пояснення, я не знаю. Мені здається, що коли ти можеш пояснити це словами, то не любов. Коли в тебе є якась логічна історія, коли ти кажеш: "Ну, ми разом, тому що в нього 28 сантиметрів, а я готую гарну яєшню, і от нам так зручно"... В силу того, що це вже давно триває все, і ми почали зустрічатися зовсім дітьми, у 10-му класі я була, здається, і це триває досі, ми ж теж пройшли багато етапів, коли змінювався кожен, і характер, і якісь погляди на якісь речі", - розказала вона.

Найцінніше в стосунках, окрім, звісно ж, сина Нестора, для Цибульської те, що чоловік бачить у ній "просто Олю", не артистку, а людину.

"А так у нашій хаті двері завжди привідкриті. Ми про це говорили. Що я не можу поклястися, що то на все життя, і я не беру з нього такої обіцянки, вона мені непотрібна. Мені хочеться, щоби двері були завжди відкриті, а йому не хотілося йти", - наголосила вона.

 
У парі Олі та Сергія "двері завжди відкриті"

Вони з Сергієм ніколи не з'ясовували, хто в їхній родині головний, та вміють поступатися.

"Ми не граємося в "одне ціле", ми не дві половинки одне одного. Ми - дві повноцінні людини зі своїми точками зору, з кардинально різними поглядами на якісь там речі. І це теж цікаво, бо це тема сісти, пити чай й вв'язатися в класну дискусію", - пояснила вона.

Як розказала артистка, розписавшись у РАГСі, вони з коханим повідомили рідним про це телефоном та гайнули подорожувати до Іспанії та США.

"У нас не було весілля. А хто ліпше, ніж я, його проведе? Мені хотілося - а значить, нам - якоїсь більше інтимності в цьому плані. Я стільки бачила свят різних і я розуміла, як це відбувається. І в принципі, в силу такого досвіду, здивувати мене якимось конкурсом, якоюсь активністю оригінальною, було б не це. А сидіти просто, напустити повний зал людей і робити вигляд, що я здивувалася, я не можу. В якийсь момент у мене було би на лобі написано. Плюс ми давно були разом, і ми до цього моменту, коли пішли і поставили ті підписи, я взагалі не бачила сенсу в цьому: "нахєра?" - "ну давай!", - пригадала вона.

 

Одначе зірка зізналася, що війна змусила її багато що переоцінити, відтак не виключає, що вони з Сергієм колись все ж таки влаштують собі свято.

Нагадаємо, офіційну "презентацію" вони з Грисюком здійснили заради доброї справи, а саме допомоги тваринам.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не відкладай на "колись": Цибульська поділилася романтичною історією та фото з коханим

Оля VS Настя: Цибульська переспівала українською хіт Каменських. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів