"Пила 17 пігулок на день": Тишкевич розказала, як під час лікування думала про самогубство

7 листопада 2022, 12:30

Акторка Катерина Тишкевич, яка продовжує лікувати соматоморфний головний біль, розказала про свій психологічний стан.

В інтерв'ю Аліні Доротюк вона також розповіла, чому в неї виникають думки про самогубство та як вона дає їм відсіч.

"Це почалося, коли мені було 20. Вісім років я страждаю на ці головні болі. Це не просто, що у мене мігрень чи якісь напади. Це хронічний головний біль, який починається і тривати може місяцями, роками, поки я не починаю глушити його дуже великою кількістю пігулок. Це один із антидепресантів і плюс нейролептики", - зізналася акторка.

 
За словами Каті, її головні болі могли бути спричинені різними факторами, а точний діагноз досі невідомий

"Його також ставлять під сумнів. Діагноз звучить так: соматоморфний головний біль, функціональна уламка в мозку, біохімія порушена в мозку. Причиною цього може бути якийсь нервовий розлад, можливо, це спричинено родовою травмою, яка у мене була теж дуже сильна. Потім ще струси мозку – три, здається, у мене було", - розповіла акторка.

Коли ліки припинили діяти, акторка почала впадати у депресію. У зірки навіть виникали думки покінчити зі своїм життям. Відразу після цього Тишкевич прийняла рішення лікуватися за кордоном.

 

"Пігулки, на яких я була вісім років, припинили діяти. Я вже дійшла до максимального дозування. Я пила 17 пігулок на день, щодня. А у мене все одно боліла голова. Тоді я вже була в розпачі. Я вже впадаю в реальну депресію, тому я не можу встати з ліжка, бо у мене сильно болить, і нічого мені не допомагає. Я була у такому стані, що або так (поїхати лікуватися за кордон - ред.), або я кінчаю життя самогубством", - пригадала вона.

"Ми розпочали експериментальне лікування, таке як кетамінова терапія. Це терапія психоделіками. Ця крапельниця з кетаміном мала знімати вже біль. Але мені ставало лише гірше. Я була на такій межі, що телефонувала мамі і казала, що більше немає жодних сил боротися. Я так і не вирішила свою проблему", - розповіла акторка.

 
Заспокоїтися Каті допомогла її мама нейрохірургиня. Згодом пігулки допомогли, і у Каті вже протягом двох тижнів не болить голова

Нагадаємо, раніше Катя розказала про успіхи в лікуванні і зайву вагу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Розпач, гнів, безсилля": важкохвора акторка Тишкевич розказала про самопочуття та лікування

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів