"Іноді розвалююся": Єфросиніна розказала про розлад харчової поведінки, проблеми зі сном та набуте під час війни правило

11 листопада 2022, 14:30

Телеведуча Маша Єфросиніна відверто поговорила про свій стан, який зазнав великих змін впродовж війни.

Це і проблеми з харчовою поведінкою та зі сном, і психологічні розлади, про які телезірка розповіла в інтерв'ю Insider і поділилася своїм новим правилом.

"За ці майже дев’ять місяців війни я пережила різні стани: паніки, страху, відчаю, зібраності, дисциплінованості, розрухи, знов зібраності. І мені здається, що це перманентний стан несумісних між собою настроїв. Так живе багато хто", - зізналася Єфросиніна.

 
Схуднення Маші не дуже подобається її чоловіку
фото insider

"З того, що мені вдалося повернути до режиму за допомогою лікарів – це сон. Потроху повертаю режим харчування, бо в мене був розлад харчової поведінки, абсолютно тотальний", - зазначила Маша, яку через худорлявість "доброзичливі" підписники назвила "анорексичкою".

Також телеведуча зізналася, що лише зараз повертається до занять спортом.

"Я потроху повертаюсь в спорт, в пілатес, який був абсолютно фундаментальною силою для мене у мирному житті. Раніше я щодня ним займалася, тепер я відчуваю, що в мене є трохи сил для того, щоб просто почати тренування. Я вже мовчу про книжки, якісь супер корисні вітаміни, харчування з нутриціологами, постійне навчання, медитацію – усе те, що в нормальному житті ми називали розвитком.

Зараз нас усіх відкинуло на дно піраміди Маслоу, й ми думаємо тільки про "вижити". І ось це "вижити" для мене – це повернутися до тих опірних точок, які мене тримають в силі й здоровому глузді. Це сон, харчування, повітря, прогулянки", - зауважила Марія.

 
Єфросиніна нещодавно констатувала, що дуже змінилася

Під час війни у Єфросиніної з'явилося нове правило:

"Якщо я нічого не хочу робити, я не роблю. Моя малесенька перемога в тому вже є: я за це себе не звинувачую, як раніше. Просто нічого не роблю, іноді по кілька днів, дозволяю собі або плакати, або просто займатися дитиною, або "піти" у побут, якого в мене наразі так багато, що мені здається, що я за все життя стільки ним не займалася".

"Іноді розвалююсь, та поважаю себе в цьому стані. А потім збираюся і намагаюся все охопити, поки зібрана", - поділилася Маша.

 

Нагадаємо, у жовтні Маша приїздила до Києва і дякувала працівникам Укрзалізниці за їхню роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Грає лише в війну": Єфросиніна розказала, як змінилася поведінка 8-річного сина від початку 24-го лютого

"Новий рівень стосунків": Єфросиніна із запізненням привітала чоловіка з річницею їхнім танцем. ВІДЕО

"Велика нація, а не ху*ова федерація": Єфросиніна звернулася до "відіжраних" коментаторів з рф

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів