"Грає лише в війну": Єфросиніна розказала, як змінилася поведінка 8-річного сина від початку 24-го лютого

29 жовтня 2022, 09:50

Від початку 24-го лютого війна наклала відбиток і змінила життя та світосприйняття кожного українця.

Телеведуча Марія Єфросиніна, в свою чергу, розказала, як переживає важкі її родина, зокрема 8-річний син Олександр.

"Сашка ми вдома з народження називали "хлопчик-добро": він всіх нас "лікував" своїм іграшковим набором Айболіта; не дозволяв чіпати ані павуків, ані мошок; з кожної прогулянки приносив мені листя та квіти, плакав на всіх кіно- сценах з тваринами. Навіть приручив ворону, що прилітала до нас щоранку на балкон! Взагалі мріяв стати фермером-поліцейським! І от тепер він грає лише в війну…", - розповіла зірка.

 

Видалив з планшета на фіг всі розвиваючи ігри, поліцейскі гонки, все, дивлюся, навіть не оновлюється, а от стрілялки завжди… Я йому: "Не можна, я проти стрілянини, проти вбивств"... А він мені : "Я вбиваю ворогів! Мамо, я хочу перемогти. Я хочу додому! Я допомагаю татові!", - згадала Маша.

"І що я маю сказати у відповідь? Якщо його тато на мої мольби приїхати до нас хоча б на три дні, відповідає: "Випиздимо всю гидоту з нашої землі, тоді я приїду, щоб вас забрати додому", - розповіла вона.

 
"Все змінилося! Всі мої сталі думки щодо виховання сина, до толерантності, щодо стосунків з чоловіком. Я знаю, що у вас також… Не діє більшість внутрішніх правил та звичок, погляди на мораль та віру теж змінили кут...", - зазначила телеведуча

Нагадаємо, через війну Єфросиніна не бачилася зі своїм чоловіком тривалий час: від початку березня до червня. На початку червня вона зустрілася з коханим та зізналася, що допомгло їм знову зблизитися.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Єфросиніна показала рідкісне фото з обома дітьми

Єфросиніна повернулася в Україну і показала, що зробила найперше

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів