"Вже над цим працюємо": Квіткова про другу дитину, кризу в стосунках і продукти, від яких була змушена відмовитися

22 листопада 2022, 13:45

Інфлуенсерка Дарія Квіткова, яка не приховувала, що після народження первістка вони з чоловіком, Микитою Добриніним пережили кризу в стосунках, націлена не припуститися цих самих помилок, коли стане мамою вдруге. А це, сподівається молодиця, станеться вже незабаром.

Про своє схуднення, вимушені зміни в раціоні і те, чому їй поки не вдається завагітніти, Даша поговорила з "ЖВЛ".

 
Нікіта і Даша вже хочуть подарувати синові братика чи сестричку
фото з instagram квіткової

"Ми вже над цим працюємо. В мене так само є нерви якісь всередині, переживання, які просто не дають, щоби це сталося. Але ми вже хочемо другу дитину. Ми просто хочемо, щоби між нашими дітками не було дуже багато різниці у віку, щоби їм було просто цікаво одне з одним. Це все того вартує, бо зараз, коли він посміхається, коли він біжить до тебе і просто обіймає тебе, коли каже "тату, мамо" - це все того вартує. Хочеться це пройти знову. Я не впевнена, що хочу це пройти знову з третьою дитиною, чесно скажу, але з другою хочеться", - зізналася вона.


Як пригадує Квіткова, кризу їм із коханим допоміг подолати психотерапевт, а також те, що вони дуже багато розповляли одне з одним.

"Це дуже важливо - ніколи не мовчати", - наголосила вона.

"Я не могла дозволити собі, щоби нам хтось допомагав. І Нікіта в цих моментах мене теж приземляв, бо спокійна мама - спокійна дитина. А коли ти не спиш, не їси, ти постійно нервуєш, то нервує, в першу чергу, дитина, і у вас із чоловіком відбуваються якісь сварки, назвімо це так. Зараз я розумію, що коли буде друга дитина, я вже не буду геройствувати, розповідати, що мені потрібна допомога. Ні, вона мені потрібна", - визнала Даша.

Під час війни блогерка ще більше поринула у фітнес, і це посприяло її схудненню.

"Із першого дня життя Лева по сьогодні це більше ніж 30 кілограмів, бо зараз я важу 52", - похвалилася вона.

 
Із другим дитям Квіткова вже не буде "геройствувати", а проситиме допомоги

"Я весь цей негатив, що в мене був, я просто виплескувала в залі. Я пішла до всіх лікарів, яких можна було пройти, здала багато чого з аналізів. Як виявилося, я не можу їсти м'ясо та рибу, і от зараз ми з моїм ендокринологом уже десь тижні три намагаємося не їсти м'ясо і рибу, і я ніколи не почувалася настільки легко", - зазначила Даша.

Нагадаємо, готуючись до другої вагітності, Квітковій довелося активно зайнятися вирішенням проблем зі спиною. Адже саме вони змушували її відкладати зачаття малюка.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"На п'ять кроків попереду": Квіткова розповіла, чим Україна краща за інші країни Європи

"Просто пи*да": Квіткова розказала про негативний досвід ринопластики у Камінського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів