"Вдягніть мої берці": снайперка Емеральд відповіла на звинувачення у піарі та зізналася, чому її мучить совість

13 грудня 2022, 10:44

Офіцерка Євгенія Емеральд, яка через вагітність залишила службу на фронті, зізналася, що їй дуже важко перебувати в тилу.

До того ж, окрім звинувачень у піарі, снайперка постійно отримує погрози і прокльони.

Про наболіле жінка написала великий пост, у якому розповіла про свої почуття та стан здоров'я.

"Важко. Важко прийняти, що війна для мене закінчилася. Ще не було жодного дня, щоб мене не мучала совість за те, що я в тилу і не можу воювати. Відчуття, що я багато чого не зробила, а могла. Паскудні відчуття… І хлопці, і дівчата там, а я тут…Мій коханий там, а я тут💔", - пожалілася Євгенія.


 
Євгенія та Євген побралися у жовтні, і вже за тиждень оголосили, що стануть батьками

"В тилу важче, ніж на фронті. Повернувшись, я не маю спокою. Ви думаєте, що інтерв’ю - це легко? Що я піарюся? Я втомлена після фронту фізично і морально, мій організм не був готовий до вагітності, і це зараз подвійне навантаження! Регулярно я отримую погрози, прокльони! А нещодавно від "своїх" я почула, що я ніхто і звати мене ніяк ( і ще багато чого приємного, але не буду…), після чого взагалі руки опускаються.

І ось я задаю собі питання. Нащо я пожертвувала своїм бізнесом, який роками будувала. Нащо ризикувала життям кожен день на протязі 6,5 місяці, нащо гробила своє здоров’я, щоб мені тепер було соромно і кожен день нести цей хрест? Ні! Не для цього👊🏻 Мені вже набридло чути за цей піар! Що я від цього маю??? Слава мені не потрібна, бо з Его все добре; гроші мені за це не платять; моє здоров’я не повернути. Але при цьому я витрачаю неймовірну кількість енергії і часу‼️‼️‼️", - запевнила Емеральд.

 
Зате в тилу можна вдягнути вечірню сукню та вигуляти сумочку від Yve Saint Laurent

Я це роблю, бо вважаю що "інформаційна війна" ДУЖЕ ВАЖЛИВА! І якщо я можу допомагати українцям своїм голосом, то буду це робити через біль, нудоту і печаль‼️ Господи, дякую за свого чоловіка, дякую за підтримку українського народу, дякую за моє оточення. В мене нема жодної нагороди, грамоти, звання і убд! Та воно мені і не потрібно! Бо не заради цього я зробила цей вибір 24.02.22 !!! А заради СВОБОДИ і справедливості. Заради майбутнього моєї доньки.

В мене нема плану, але є бажання все одно допомогати. І якщо за це мене осудить весь світ - значить і це я витримаю. ПС: ВДЯГНІТЬ МОЇ БЕРЦІ‼️🇺🇦 і так, мені не соромно говорити про почуття і я точно знаю, що з таким зтикаються багато людей…", - підсумувала Євгенія.

 
Вагітність Євгенії не можна назвати легкою
 

Нагадаємо, нещодавно Емеральд у мережі зверталася до свого чоловіка та розповідала як минає вагітність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Хто ти, Бандерятко?": снайперка Емеральд з чоловіком оголосили стать майбутньої дитини

Вагітна снайперка Емеральд розповіла, коли піде в декрет та як її стан впливає на службу

"Каратєльніца й організаторка оргії на Щекавиці": що росЗМІ понаписували про снайперку Емеральд


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів