Вагітна снайперка Емеральд розповіла, коли піде в декрет та як її стан впливає на службу

2 листопада 2022, 16:00

Офіцерка ЗСУ Євгенія Емеральд, яка нещодавно повідомила про вагітність, розповіла, як її положення впливає на роботу.

У сторіс Instagram снайперка розказала, що вже певний час перебуває не на фронті, а в Києві. Одначе продовжує нести військову службу.

"Наразі я не перебуваю в зоні бойових дій, але все ще знаходжуся на службі. Адже в декрет зможу піти тільки на 7-му місяці вагітності… Скажу чесно – важко. Особливо, коли твої штани вже не застібаються. Але нічого, ми жінки, ми сильні", – сказала Євгенія.

 
Снайперка збирається у декрет
скріншот сторіз Євгенії Емеральд

Військова також закликала людей не засмучуватися й утриматися від нарікань щодо відсутності електрики. Мовляв, сама вже голову не мила зо днів 5.

"Зараз така ситуація, немає світла, води і зв’язку. Повірте, це не смертельно. Я до цього вже звикла. Наприклад, останній раз мила волосся у п’ятницю. Виглядаю нормально. У моєму колі є люди, які це важко переживають. Але знаєте, хоч у нас і нема світла вечорами, і ми запалюємо свічки, ці свічки ми запалюємо за упокій нашого ворога", – сказала вона.

 
Емеральд ощасливила чоловіка звісткою про вагітність у день їхнього весілля

Євгенія також висловила підтримку всім вагітним, які продовжують працювати.

"Хочу підтримати всіх вагітних жінок, які змушені працювати до сьомого місяця вагітності. Знайте, я з вами. Раніше я взагалі не могла уявити, як можна працювати з токсикозом страшним.

Я цього завжди боялася, але те, чого ми боїмося, нас починає переслідувати. Тому чоловіки, якщо у вас кохані жінки вагітні і вони працюють, просто розумійте їх і підтримуйте", – сказала вона.

 

Нагадаємо, раніше Емеральд висміяла міфи, які розповсюджували російські пропагандисти про неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Під серцем бандерятко": снайперка Емеральд оголосила про вагітність

Снайперка Емеральд вийшла заміж на передовій. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів