"Була інфантильна та безвідповідальна": Дорофєєва прокоментувала минулу співпрацю з російським шоубізом

13 грудня 2022, 10:15

Співачка Надя Дорофєєва після 24-го лютого переосмислила багато речей щодо своєї творчості та минулого на російській сцені.

Зокрема, артистка, яка у 2017-му ще їздила на виступи до Москви, зізналася, що нині вважає це помилкою. Ба більше, "шкода, що не усвідомила її раніше".

Думками про це зірка поділилася у своєму Instagram.

"Побачила шматочок влога про російські серіали і фільми, які ми раніше дивились, а-ля "Кадети", "Няня Віка" тощо. В одному з них 4 роки тому грала пісня "Время и Стекло".


 
Співачка поміркувала про минулу співпрацю з російським шоубізнесом
фото instagram Наді Дорофєєвої

Мене дуже тригернуло і взагалі тригерить ця тема. Я хочу поговорити. Ніякого скандалу зараз не сталося і про те, що моя пісня там грає я не знала, бо я як артист не контролюю і частіше за все не в курсі таких речей, але це неважливо. Це мене не виправдовує і це нічого не змінює", – написала Надя.

 
Надя шкодує про виступи в Москві

Дорофєєва, яка цьогоріч випустила перший альбом суто українською, наголосила, що мистецтво не може бути поза політикою.

"До 24/02 я була інфантильна і безвідповідальна. Мені було комфортно вважати себе аполітичною. Більше того, мені здавалося, що бути аполітичною це класно і, так би мовити, дуже по-творчому.

 
Сьогодні зірка бере участь у соціальнополітичному житті країни

За цей рік я усвідомила 3 речі: росія - країна-злочинець, яка порушує права українців не 9 місяців, не 8 років, а сторіччя поспіль; мистецтво не буває аполітичним; мені прикро, що я в будь-якій формі коли-небудь співпрацювала з їхнім ринком і не розуміла, що співпрацюю зі злом. Мені шкода, що я не осягнула всього цього раніше", – написала Надя.

Нагадаємо, нещодавно Дорофєєва представила спільну з бойфрендом, ресторатором Мішею Кацуріним пісню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів