"Холодильник - пережиток сучасності": Скічко зі свічкою розказав, що їсть та що робить вдома без світла

21 грудня 2022, 13:15

Колишній голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, який залишається в Києві, хоча має право виїхати як багатодітний тато, потрохи звикає до відсутності світла.

Судячи з посту в Instagram, особливої радості йому нині приносить гаряча вода. А їжа у вигляді печива та консерв цілком влаштовує.

"За останні 48 годин я світло в себе вдома впіймав максимум на 3 години! 💡І і мій приклад далеко не найгірший. Але можу сказати, що коли воно з’являється ти цінуєш його по справжньому", - написав Олександр.

 
Скічко їздить за кордон лише щоби побачитися з дружиною Єлизаветою Юрушевою та дітьми

"Це було вчора ввечері! Я дуже добра пам’ятаю цей момент, прийшов додому,💡 не було, 10 поверхів промайнули як завжди з легкістю))) Я зняв куртку, помив руки, зацінив, що є гаряча вода - насолодааа. Правда, ми раніше ніколи так не цінували гарячу воду))) Пішов попити води, з’їсти печива, тому що з їжі в мене відтепер є лише печиво, консерви, вода і молоко в тетрапаці. Холодильник - то пережиток сучасності, ніякої користі, коли він вимкнений 😄 Як шафа… тупо дуже дорога шафа, яку ще й бажано не закривати, а то буде смердіти 😄", - поділився Скічко.

 
Їжу тепер можна зберігати не в холодильнику, а на балконі

"А потім дали світло! Цей момент я запам’ятав, відразу в голову почали лізти думки, що потрібно встигнути зробити, при чому не на вечір, не на завтра, а на 3 дні наперед, адже хто знає чи буде воно завтра …Поставив на зарядку все що тільки можна, ліг в ліжко, а світло все ще є… лежу, а світло є, так і хочеться сказати "та вимикайте вже, я всьооооо, краще дайте завтра зранку коли прокинусь!" Прокинувся, не дали, ну і Бог з ним, витримаємо!", - запевнив Сашко.

Нагадаємо, навесні у Скічка і Юрушевої народилася друга донька. Дівчинку назвали Анною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Перетворив моє життя на казку": Юрушева привітала Скічка з річницею та показала весільні ФОТО

Скічко з Юрушевою стали батьками знову

Юрушева романтичним ч/б правильно зізналася в коханні до Скічка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів