Меладзе після скандалу заговорив про "конфлікт між близькими народами"

3 січня 2023, 16:57

Співак Валерій Меладзе вперше висловився після того, як у мережі наробило галасу відео, де він каже "Героям слава!". Залишитися "внє палітікі" в артиста не вийшло, і поки в уряді росії лунають пропозиції позбавити його громадянства та звань, він вирішив написати пост у Instagram.

Спойлер: у ньому нема слова "війна". Але є "близькі народи".

"Люди, я хочу, щоби ви почули мене і зрозуміли мої слова. От уже 10 місяців я, як і багато інших людей, живу з відчуттям тяжкості та горя", - заявив Меладзе.

"Так уже вийшло що народи, які я гаряче люблю, перебувають у конфлікті, в котрому гинуть люди. Я не можу та не хочу ненавидіти і не намагаюся комусь догодити. Я мрію лише про те, щоби антагонізм припинився та між близькими народами встановилася злагода. І заради цього я готовий віддати всі сили", - наголосив він.


 
скрін із instagram меладзе

Як пише "Московский комсомолец", керівник фракції "Справедливая Россия" Сергій Міронов закликав позбавити Меладзе, який є Заслуженим артистом рф та Народним артистом Чеченської республіки, всіх звань. Депутатка Держдуми Олена Драпеко закликала визнати співака "іноагентом" та заборонити йому в'їзд до росії, а сенаторка Олена Афанасьєва - позбавити громадянства.

Нагадаємо, співачка Ані Лорак днями несподівано написала пост українською мовою, повідомивши, що її брат змушений ховатися в підвалі від бомб. Але не повідомила, чиїх.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Меладзе, який засуджував війну в Україні, виступив на дні росії. ВІДЕО

Зірка "Слуги народу" Безрук, яка живе в Москві: Я не обираю батьківщину, я обираю сім'ю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів