"Страх, гнів і безсилля": Лорак у Новий рік написала про брата, який ховався у підвалі від бомб

1 січня 2023, 19:05

Співачка Ані Лорак, яка після 24-го лютого 2022-го видала один-єдиний заклик зупинити "нікому не потрібну війну" та продовжила тусити в росії з пропутінськими артистами, 1-го січня здивувала несподіваним дописом у Instagram, ще й українською мовою.

Схоже, підштовхнуло її на цей вчинок спілкування з братом, який, як і всі українці, в переддень Нового року та новорічну ніч чув звуки тривоги та вибухи внаслідок атак російських ракет та дронів.

"Минула ніч для мене- роздвоєність почуттів. Мені було болісно спілкуватися з братом в той час як він ховався у підвалі з пляшкою Jack Daniels під звуки бомб. Страх, гнів і безсилля від усієї цієї ситуації затьмарили момент, який мав би стати святом. Всім серцем сподіваюся, що цей новий рік принесе нам можливість знову об’єднатися за столом із найголовнішим, що у нас може бути - нашими родинами...", - написала Кароліна.

 
Лорак несподівано написала пост українською
скріншот із instagram лорак
 
За декілька днів до Нового року настрій в артистки, схоже, був кращий. А що, Кароліно, щось сталося?

Нагадаємо, як розказував Потап, у телефонній розмові з Настею Каменських, яка закликала Лорак не мовчати, остання сказала "не задовбувати" її, мовляв, пораду нічого не говорити дав їй Філіп Кіркоров.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Серце сповнене любов'ю і тривогою": Лорак уперше з березня показалася в Instagram

"Не хочу бути використаною": Лорак показалася в теплих краях та пояснила своє мовчання. ВІДЕО

Лорак повернулася до Москви і зводила дочку на свято до Кіркорова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів