"Мені не соромно": Астаф'єва зізналася, що напідпитку записала відео Залужному, і пояснила, чому не продає голі фото

9 січня 2023, 11:15

Співачка Даша Астаф'єва вважає, що нині надважливою є боротьба з корупцією, нещирістю та несправедливістю. Зокрема несправедливим зірка вважає те, що деякі колеги, прикриваючись благодійністю, відсиджуються за кордоном, а після війни повернуться до України героями.

Чому вона стала "обличчям хейту" в соцмережах, чи готова продавати свої фото "ню" і з ким із відомих людей хотіла би зустрітися віч-на віч та випити шампанського, Даша розказала у інтерв'ю Петру Заставному.

 
У мережі Даша поділилася кадрами, зробленими в березні 2022-го в волонтерському центрі
фото ROMAN ZUBAREV із Іnstagram Астаф'євої

"Може, я дуже попсово скажу, але мені би хотілося з Валерієм Залужним... От просто десь зустрітись і попитати в нього, висловити... Я колись хильнула і записала відео. Ми вечеряли, і я трошки хильнула так у родинному колі і я кажу: "А давайте запишемо, подякуємо..." Записала я тільки себе, звичайно, і я так трішки відчула оцю долю, коли мені там чуваки шлють у лічку всяке... Але мені не соромно, тому що ми всі знаємо, який він герой, як багато він кожного дня робить, як він нас заспокоює. Це мій герой особистий", - наголосила артистка.


Зі слів Даші, зараз кожному дуже важливо бути чесним та відвертим із собою, і насамперед це відноситься до творчих людей, які мають багато підписників.

"Я зараз - просто обличчя хейту, тому що я дуже багато кого пісочу і сварюся, і перестала просто спілкуватись. Я не кажу, що я там завжди була патріоткою, але зараз такі часи, коли кожен день - він дуже важливий в цих змінах, кожен день вирішальний. Ми не можемо обманювати і брехати собі, ми не можемо бути прикладом в отакій поведінці, тому що зараз, дивись, коли ми всі гуртуємося, як воно чіпляє одне одного. Зараз треба бути дуже уважним, дуже відповідальним, та й завжди дуже відповідальним", - зазначила вона.

 
То чи наважилася зірка відправити своє відео Залужному?

"Я розповідаю про те, що не можна розповідати про збори, давати концерти, плакати десь там за кордоном і розповідати, як багато ти робиш для країни, як тебе тут чекають і ждуть... Я не хочу називати цих людей - і жінки, і чоловіки. Це треба дуже велику силу добра мати в собі, щоби казати: "Ну блін, це їх позиція, це їх вибір". Я не розумію: якщо це їх вибір і це їх позиція, ви ж розумієте, що вони десь там відсидяться, зроблять собі кар'єру, зароблять усі гроші світу, прикриваючись благодійністю, і повернуться, і тут будуть героями? А я знаю справжніх героїв, людей, які кожного дня, прокидаючись о шостій ранку їдуть, роблять збори, живуть зараз не з рідними, не з близькими, живуть в інших містах, працюють - для мене це герої", - пояснила Даша.

На думку Астаф'євої, український шоубізнес - це одна з систем, де досі існує корупція.

"У нас війна в країні. Я вважаю, що одна з причин - це саме те, що корумповані дуже великі системи і система шоубізнесу теж корумпована. Оцей пласт постійних артистів, яким уже давно пора на пенсію...", - сказала вона.

 
А от Олексія Арестовича у "вішлісті" Астаф'євої вже нема

Дуже багатьом людям триматися під час війни допомагають стосунки, але і те, що зараз розпадається багато пар, Даша теж вважає позитивним явищем.

"Я вважаю, що це теж класно, тому що люди подивилися чесно на своє життя, на свої почуття. Коли в тебе питання життя і смерті - в мене так само ж було. Коли я зрозуміла, що в мене дуже великі проблеми зі зоров'ям, я це, до речі, вперше кажу, я коли я розумію, що це пов'язано зі стосунками... Я не буду заглиблюватись, але це напряму пов'язано зі стосунками. То ти розумієш, що ти не можеш уже продовжувати це. Ти не можеш ризикувати життям... Це стало мемами, смішними картинками про Дорофєєву і Дантеса, але ж ніхто не знає, чого це коштувало цим людям - зізнатися, що вони закохані в своїх друзів, і що все не так смішно як на цих картинках, на жаль, в житті це так і є", - поділилася вона.

Іще Даша висловила свою позицію щодо продажу оголених фото.

"Жодна моя оголена фотографія не оплачувалася. Це магія цих фотографій. Ці фотографії - це був творчий погляд на реальність, на сучасність, на ставлення до свого оголеного тіла. От я така, я так ставлюся до того, що гола людина може бути чуттєвою і не мати ніякого негативного підтексту. І тим самим долучатися до якогось світового мистецтва, до картин класичних, до бачення смішного у сексуальному", - підкреслила вона.

 

"Зараз тренд, що ти можеш продавати фотки, тобі будуть донатити. Але це зовсім треш, я негативно до цього ставлюся. Тому що втрачається сенс мистецтва, оголеного тіла, це робиться на кількість, не на якість. Для мене фото оголеного тіла, які продають, - це не красиво", - пояснила зірка.

Астаф'єва не засуджує дівчат, які в такий спосіб збирають кошти для ЗСУ. Але особисто вона не впевнена, чи погодилася б виставити власне "ню" на аукціон заради благодійності.

Нагадаємо, архівними сексі-кадрами Даша абсолютно безкорисливо ділиться з підписниками, щоби підбадьорити.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Астаф'єва в Карпатах вперше засвітила бородатого бойфренда

"Підсилює біль від побаченого": Астаф'єва поміркувала про роль інтернету та згадала себе з іншою зачіскою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів