Дантес про свої стосунки з Дорофєєвою та Кацуріним: Не люблю лицемірство

11 листопада 2022, 16:00

Співак Володимир Дантес рідко коментує розлучення із виконавицею Надею Дорофєєвою. Однак оминати цю тему, враховуючи її роман із ресторатором Мішею Кацуріним, досить непросто.

Зі слів артиста, із ексдружиною та її теперішнім бойфрендом він не спілкується.

Про це, а також про свої стосунки із колишньою дружиною Міші, дизайнеркою Дашею Кацуріною, він розповів в інтерв’ю програмі ЖВЛ.

"Мені дуже сильно подобається Даша і наші стосунки… Вона – неймовірна жінка і я радий, що вона є в моєму житті. Я вже жив напоказ, і все воно якось… Тому я не поспішаю щось виставляти", – розповів він, додаючи, що намагається налагодити також відносини із дітьми Кацуріної.


 
Співак задоволений своїми теперішніми стосунками
фото instagram володимира Дантеса

"Коли прокидаєшся і вони тебе обіймають… Це ж не мої діти. Але я дуже їх люблю. Я поки не дозволяю собі віддатися їм емоційно. Хоча я під абсолютною їхньою владою. Це круто – налагоджувати стосунки з ними. Якщо тебе діти приймають, то ти класна людина", – жартівливо сказав Володимир.

Із колишнім чоловіком Даші (і за сумісництвом своїм колишнім другом), ресторатором Мішею Кацуріним Дантес не підтримує зв’язок.

"Взагалі ніякі відносини. Я з ним не спілкуюсь. Нема сенсу спілкуватися. Ми не проводимо час разом…

(Із Надею - ред.) офіційно ми розійшлися друзями… Ми іноді спілкувались, але у нас нема ніяких штук, які пересікаються. Тому я не бачу потреби у спілкуванні з нею", – розказав співак.

 
Артист не бачить сенсу спілкуватися з колишнім другом

Зі слів артиста, новий роман колишньої став для нього несподіванкою.

"Я все чекаю, коли запитають. Сказала "Закохалася", ну а як? Цікаво. мені самому цікаво. А коли закохалася? Я не люблю лицемірство і прихованість. Я завжди казав, що коли люди не договорюють, то це не дуже добре.

Мені неприємно все, що відбулось. Точніше не все, що відбулось, а як. Але це, знаєш, на совісті. Я чекаю, коли всі розкажуть. Запрошуйте Надю і Мішу, нехай все розкажуть", – сказав він.

Нагадаємо, нещодавно Дантес вивів стосунки з Кацуріною на новий рівень. Артист представив кохану своїй мамі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Вона сама просила ще раз": Дантес зненацька зловив Кацуріну на камеру

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів