"Я серйозну ціну за це заплатила": Могилевська зізналася, чому довго була самотня

14 січня 2023, 14:14

Співачка Наталія Могилевська, яка під час війни знайшла коханого "безбашенного" чоловіка, з яким вони вже мешкають разом, зізналася, що познайомилася з ним іще 20 років тому. Але тоді ці стосунки були неможливі. Залишатися самотньою - це було свідоме рішення зірки.

Що було причиною, і що змінилося тепер, 47-річна Наталія відверто розказала в програмі "Як ти?".

"Я колись дала собі чесну клятву: доки я не стану гарною дружиною, я не буду будувати стосунків. І це так я серйозну ціну за це заплатила - я дуже довго була самотньою. Це свідомо, тому що я розумію, якщо я не буду класною дружиною, до мене не прийде класний чоловік. Якщо я не буду класною мамою, до мене не прийде моя класна дитина. І взагалі не прийде. Я точно знаю. Готовий учень - знайдеться вчитель", - пояснила артистка.

 
Кохання довго не приходило до співачки, бо вона не була до нього готова
фото з instagram могилевської

"Я дуже довго була самотньою, і саме війна познайомила мене з таким самим, як я, божевільним чоловіком, який зі мною був в таких гарячих точках, що ніхто з моєї команди вже не був готовий туди їхати. Ми вдвох як Бонні і Клайд, де ми тільки не були, з одним його пістолетом. Він просто безбашенний. І я така сама", - заявила вона.

Щоби стати "класною дружиною", Могилевській довелося провести велику роботу над собою.

"Я мріяла завжди про стосунки як задумав Господь. А Господь задумав: головні чоловічі якості - це активність, цілеспрямованість, боротьба, сила, напруга така вперта, щоби добитися результатів - це все чоловічі якості. Я відмовилася від будівлі стосунків, поки я не стану класною жінкою", - сказала зірка.

"З чого я почала: я написала всі ці якості і поставила оцінки, як в мене, і виявилося, всі чоловічі - п'ятірки, всі жіночі - по нулях. Тобто я зрозуміла: жінкою в сьогоднішньому світі бути не модно настільки, що світ виховує і дівчат, і хлопчиків за чоловічим принципом. Тобто щоби здобути результат, кар'єру збудувати, бути успішною... Тому що жіночі якості не можна продати, за них гроші не дають. Компромісність, терпіння, милосердя, ніжність, вміння бути за плечима командира, чоловіка - що на це можна купити? Нічого", - поділилася вона.

 
Наталія зізналася, що в ній переважали чоловічі якості, але тепер це змінилося

На думку Наталі, сучасним дівчатам варто усвідомити, що жіноча сила - в слабкості, та "якщо чоловік - війна, то жінка - це мир, якщо чоловік - це вогонь, то жінка - прохолода".

"Що буде з планетою Земля, якщо 24 години на добу буде світити сонце? Згоримо до біса! Просто згоримо", - запевнила співачка.

"Я стала м'якшою, стала набагато спокійнішою, я менше переймаюся з приводу кар'єри, результатів і решти. Тобто я знайшла в своєму житті і в серці місце для сім'ї, для родини, для чоловіка. Тобто я вдома набагато спокійніша. Він - дуже сильна людина, і, хочу відкрити секрет, ми були знайомі 20 років тому, він намагався якісь стосунки... але це було неможливо, тому що він був дуже жорсткий до того, як повинна поводити себе жінка, а я була заточена на кар'єру", - зазначила вона.

 
Загадковий "безбашенний" бойфренд Могилевської присутній на кожному її спектаклі та дуже пишається коханою

Могилевська відповіла на питання, чи хоче вона вийти заміж.

"Я хочу сім'ю, я хочу велику сім'ю. Я не знаю, як це станеться, що я встигну, але я хотіла би дуже велику сім'ю і завжди уявляла собі багато дітей і багато рідні. Моя мрія, я думаю, збудеться, побачимо, як Бог дасть", - сказала артистка.

Нагадаємо, хто він, її "божевільний" обранець, Наталія вирішила не розкривати до перемоги.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Будівлі взагалі нема": Могилевська вперше розказала, що окупанти зробили з її домом у Бучі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів