"Нема чим вгамувати апетит": Саліванчук розповіла, через що свариться з чоловіком

8 лютого 2023, 17:40

Актриса Анна Саліванчук, яка разом із чоловіком, продюсером Студії "Квартал 95" Олександром Божковим виховує двох синів, розказала про їхні з коханим стосунки.

В інтерв'ю Славі Дьоміну вона також розповіла, як ставиться до знайомих в росії, зокрема й до старшої доньки Ольги Сумської Тоні Паперної.

За словами Саліванчук, на початку війни вона намагалася зв'язатися зі знайомими в росії, але ті або не відповідали, або писали якісь дурниці.

"Як би я була в росії, як деякі українські акторки, я б виїхала звідти і знайшла всі можливості, щоб звідти виїхати і кричати про те, що вони придурки", - запевнила Анна.


 

Згадала акторка і доньку Ольги Сумської Антоніну Паперну, яка продовжує жити в росії.

"Сумська тут волонтерить, працює, веде інформаційну війну і нікому не говорить про свою дочку. Вона любить свого чоловіка напевно? Добре. Але щось треба робити, це страшна війна.

Невже вони думають, що в них там буде нормальне життя після цього? Мені здається, що ні. Мені б так хотілося, якщо чесно", - поділилася вона.

 
На знімку Ольга зі своїми доньками: Ганною та мешканкою Москви Антоніною (в білому)

Зірка також зазначила, що попри все поважає Сумську і хейт "не повинен йти саме на неї".

"Оля тут ні до чого. Вона не може відповідати за свою доньку, тому що та доросла жінка, мати; це її вибір і їй з цим жити", - підсумувала вона.

А ще Анна зізналася, що перебуває в досить складних стосунках зі своїм чоловіком.

"Ми двоє Леви, дуже емоційні. Ми взагалі така італійська сімейка, так було і до війни. І впродовж війни ми кожен день розходимося, а потім сходимося... Це все на словах у нас відбувається постійно.

Зараз мене протягом місяця не було вдома, думала, що ми не будемо разом, а ми все одно разом. Дуже важко", - зазначила жінка.

 

За словами Анни, вона пропонувала своєму чоловіку пожити окремо, щоб зрозуміти свої почуття. А от її обранець навпаки вважає, що ніякої паузи у стосунках не може бути, адже це лише призведе до їх знищення.

"Я люблю свого чоловіка, він прекрасна людина. І наші сварки відбуваються не через те, що він поганий. Він чудовий батько, любить дітей. Мене обожнює дуже сильно і молиться на мене", - додала вона.

 
"В нас завжди був спільний бюджет. Зараз він теж спільний, але я поки нічого не заробляю", - розповіла Саліванчук про розподіл коштів у родині

"Я втомилася. Я все життя була такою, "конем з яйцями". Жінкою такою сильною, а кіно дуже допомагало менше сваритися, тому що я отримувала задоволення від своєї професії. Тепер мені немає чим вгамувати апетит", - підсумувала Саліванчук.

Нагадаємо, раніше Саліванчук показала фото себе-школярки і розказала, за що її гнобили вчителі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Саліванчук про подружні конфлікти: Не знаю, як мені йти гречку варити, коли я посварилася з чоловіком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів