"Найкращі друзі з дитиною": Ріанна, A$AP Rocky і їхній син з'явилися в британському Vogue

16 лютого 2023, 10:31

Співачка Ріанна стала героїнею березневого номеру британського Vogue. Компанію в фотосесії їй склали коханий, репер A$AP Rocky та їхній первісток.

Цікаво, що імені хлопчика зірка не розкрила навіть під час інтерв'ю, називаючи просто "малюк", через що в інтерв'юера навіть з'явилася підозра, що так і звати дитину.

"Найбожевільніше те, що ти справді не пам'ятаєш життя, яке було до того. В буквальному сенсі намагаєшся згадати - є фотографії мого життя до того - але відчуття, бажання, речі, які приносять тобі задоволення, ти просто не ідентифікуєш себе з цим, бо навіть не дозволяєш собі так далеко сягнути ментально, тому що... Тому що це не має значення", - зізналася Ріанна.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений badgalriri (@badgalriri)


Зі слів 34-річної співачки, пологи минули прекрасно, але те, як змінилося життя і вона сама, її приголомшило.

"Фактично з однієї людини я стала двома. Ви заходите в лікарню парою, а виходите сім'єю з трьох осіб. Це дурдом. А ці перші дні, дідько, вони були божевільні. Ти не спиш. Узагалі", - пригадала зірка.

 
Ріанна з сім'єю з'явилася у березневому номері глянцю

Як розказала Ріанна, повернувшись із новонародженим додому, вони з Рокі обходилися без будь-чиєї допомоги та "більшу частину часу були як зомбі". Радістю для артистки був похід у душ, але люльку з сином вона брала з собою та спостерігала за ним через скло.

 
То як же звати цього хлопчика?!

"Одягатися під час вагітності було раз плюнути. Але одягатися після пологів, що ти, бляха, робиш? Той тиждень, коли я повернулася з лікарні - були лише спортивки та худі. Але в наступні тижні ти не знаєш, що надягти. Все замале або завелике. Ти маєш просто чекати, інакше накупиш дуже багато речей, які потім не використовуватимеш. Ну, якщо не завагітнієш знову", - зазначила співачка, яка на момент розмови ще не знала, що знову при надії.

 
У пари скоро буде друга дитина

Стать первістка вони з коханим дізналися заздалегідь, і Рокі шалено хотів саме сина.

"Ми - найкращі друзі з дитиною. Ми мусимо перебувати на одній сторінці, але це завжди було в наших стосунках. Коли народжується дитина, все змінюється, але я би не сказала, що змінилося щось іще крім того, що ми стали ближчі одне до одного", - розказала вона.

 

"Коли ми разом, я сиджу на лаві запасних. Я в буквальному сенсі дівчина, яка намагається потрапити в хлопчачий клуб, яка чекає своєї черги. Він (малюк) поведений на своєму батькові. А я кажу: "Хіба це не я тебе народила? Що коїться?" Їхній зв'язок очевидний. Тієї секунди, коли Рокі встановлює з ним зоровий контакт, він спалахує. Усе, що там кажуть про синів і мам - це міф. Сини і татусі - це безумство. Я зрозуміла, що визнання, яке справді потрібно хлопцеві - це визнання від батька", - поділилася вона.

 
Малюку зараз 9 місяців
 

Нагадаємо, кілька років тому Ріанна говорила, що хоче мати трьох або навіть чотирьох діток.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ріанна під час виступу на Super Bowl оголосила про другу вагітність. ФОТО

Ріанна таємно вийшла заміж без шлюбного контракту - ЗМІ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів